7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-27
Kerstin Margareta Skog
Årsinkomst: Kolla Kerstin Margaretas lön anonymt
Personnummer: 19370803-
Ålder: 88 år
Födelsedag: 3 augusti 1937
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 24 juli
Stjärntecken: Lejonet
Telefon: 0243-238356
Namnregistrering
Personnamn: Kerstin Margareta Skog
Förnamn: Kerstin Margareta
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Skog
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Gatuadress: Lötåkersgatan 5
Postnummer: 784 65
Postort: Borlänge
Distrikt: Stora Tuna
Församling: Stora Tuna församling (208102)
Kommun: Borlänge (2081)
Län: Dalarna (20)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Kerstin Margareta Skog är en 88 årig kvinna och bosatt på Lötåkersgatan 5 i Borlänge. Hennes bostad är ett kedjehus på 117 kvm . Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lötåkersgatan 5
Registrerat på adressen
784 65 Borlänge
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Kerstin Margareta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Kerstin Margareta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Kerstin Margaretas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 117 kvm
Byggår: 1974
Bolagsengagemang | 0 st
Kerstin Margareta har inga bolagsengagemang
Mer om Kerstin Margareta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
88 år (och 358 dagar)
Födelsedag
03 augusti (en måndag om 7 dagar)
Födelsedatum
1937-08-03 (en tisdag för 32 500 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 1 år och 7 dagar (en tisdag)
Kerstin Margareta Skog är en 88 årig kvinna och bosatt på Lötåkersgatan 5 i Borlänge. Hennes bostad är ett kedjehus på 117 kvm . Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Kerstin Margaretas bostadsområde, på postnummer 784 65, är 359 413 kr per år och 3,07 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Borlänge där Kerstin Margaretas ingår. Kerstin Margaretas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 100.
Kerstin Margareta bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Kerstin Margareta är inte gift.
Kerstin Margaretas nästa födelsedag är om 7 dagar då hon fyller 89 år. Hennes namnsdag är om 362 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 1 år och 7 dagar (en tisdag).
Namnet Kerstin är 'Svensk form av Kristina'.
Kerstin Margareta har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kerstin Margareta i Sverige Kerstin Sandels i Stockholm, Margareta Grääs i Kalmar och Margareta Porseryd i Sollerön.
Informationen om Kerstin Margareta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
0243-238356
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046243238356 +46243238356 +46243-238356 +46243-23 83 56 0243238356 0243-238356 0243-23 83 56 0243 23 83 56 0243 238356
Vanliga frågor om Kerstin Margareta Skog
Var bor Kerstin Margareta?
Hur gammal är Kerstin Margareta?
Kerstin Margareta Skog är 88 år gammal och föddes den 3 augusti 1937. Hon fyller 89 år den 3 augusti.
Har Kerstin Margareta några bolagsengagemang?
Kerstin Margareta har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Kerstin Margareta några fordon?
Är Kerstin Margareta gift?
Kerstin Margareta är inte gift.
Vilket telefonnummer har Kerstin Margareta?
Det telefonnummer som finns registrerat för Kerstin Margareta är 0243-238356.
Vilket stjärntecken har Kerstin Margareta?
Kerstin Margareta har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Kerstin Margareta folkbokförd?
Kerstin Margareta Skog är folkbokförd i Borlänge kommun.
Vilket län tillhör Kerstin Margareta?
Kerstin Margareta Skog tillhör Dalarna.
Vilken församling tillhör Kerstin Margareta?
Kerstin Margareta Skog tillhör Stora Tuna församling.