7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-21
Ing-Marie Axén Jensen
Marie registrerades som avliden 2026-03-27.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader.
Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon
fortfarande var vid liv här nedan.
Personnummer: 19370913-
Födelsedag: 13 september 1937
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Ing-Marie Axén Jensen
Förnamn: Ing-Marie
Tilltalsnamn: Marie
Efternamn: Jensen
Mellannamn: Axén
Folkbokföring
Adressändring: 2007-10-12
Gatuadress: Sätergatan 4
Postnummer: 595 43
Postort: Mjölby
Distrikt: Mjölby
Församling: Mjölby församling (058601)
Kommun: Mjölby (0586)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Marie
Marie Axén Jensen är en 88 årig kvinna och bosatt på Sätergatan 4 i Mjölby. Hennes bostad är en villa på 87 kvm . Hon flyttade in på adressen den 12 oktober 2007 och har sammanlagt bott där i 18 år och 252 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Marie
Informationen om Marie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Sätergatan 4
Registrerat på adressen
595 43 Mjölby
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2020-06-05 (6 år) Ägare Rickard Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2020-06-05 (6 år) | Rickard Eriksson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Marie kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Marie hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Maries bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 87 kvm
Byggår: 1935
Bolagsengagemang | 0 st
Marie har inga bolagsengagemang
Mer om Marie
Födelsedatum
1937-09-13
Marie Axén Jensen
registrerades som avliden 2026-03-27.
Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader.
Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon fortfarande var vid liv här nedan.
Marie Axén Jensen är en 88 årig kvinna och bosatt på Sätergatan 4 i Mjölby. Hennes bostad är en villa på 87 kvm . Hon flyttade in på adressen den 12 oktober 2007 och har sammanlagt bott där i 18 år och 252 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Maries bostadsområde, på postnummer 595 43, är 374 558 kr per år och 5,77 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Mjölby där Maries ingår.
Förutom Marie bor också Rickard Eriksson på adressen. Där har han bott i 2 år och 293 dagar sedan han först registrerades där den 1 september 2023. På adressen finns också en hund registrerad som Marie inte är ägare till. Marie är inte gift.
Maries nästa födelsedag är om 84 dagar då hon fyller 89 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 194 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 1 år och 84 dagar (en måndag).
Marie har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Marie i Sverige Marie Mosshagen i Örebro, Marie Serneholt i Saltsjö-Boo och Marie Werkestam i Arnäsvall.
Informationen om Marie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Marie Axén Jensen
Var bodde Marie?
Hur gammal blev Marie?
Marie Axén Jensen föddes den 13 september 1937 och registrerades som avliden 2026-03-27. Hon hade varit 88 år idag.
Hade Marie några bolagsengagemang?
Marie hade vid sin bortgång inga registrerade bolagsengagemang.
Ägde Marie några fordon?
Är Marie gift?
Marie är inte gift.
Vilket telefonnummer hade Marie?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Marie.
Vilket stjärntecken har Marie?
Marie har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun var Marie folkbokförd?
Marie Axén Jensen var folkbokförd i Mjölby kommun.
Vilket län tillhörde Marie?
Marie Axén Jensen tillhörde Östergötland.
Vilken församling tillhörde Marie?
Marie Axén Jensen tillhörde Mjölby församling.