7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-19

Kjell-Erik Sjögren

Kjell-Erik registrerades som avliden 2026-06-02.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19371113- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 13 november 1937

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Kjell-Erik Sjögren

Förnamn: Kjell-Erik

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Sjögren

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 1962-10-19

Gatuadress: Domarevägen 4

Postnummer: 241 35

Postort: Eslöv

Distrikt: Eslöv

Församling: Eslövs församling (128501)

Kommun: Eslöv (1285)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Kjell-Erik Sjögren är en 88 årig man och bosatt på Domarevägen 4 i Eslöv. Hans bostad är en villa på 94 kvm . Han flyttade in på adressen den 19 oktober 1962 och har sammanlagt bott där i 63 år och 273 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kjell-Erik Sjögren?

Vad tjänar Kjell-Erik?

Karta & vägbeskrivning till Domarevägen 4

Latitud: 55.839260   |   Longitud: 13.279849

Registrerat på adressen


Domarevägen 4
241 35 Eslöv

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kjell-Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kjell-Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kjell-Eriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 94 kvm

Byggår: 1964

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kjell-Erik har inga bolagsengagemang


Mer om Kjell-Erik


Födelsedatum

1937-11-13

Kjell-Erik Sjögren registrerades som avliden 2026-06-02. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Kjell-Erik Sjögren är en 88 årig man och bosatt på Domarevägen 4 i Eslöv. Hans bostad är en villa på 94 kvm . Han flyttade in på adressen den 19 oktober 1962 och har sammanlagt bott där i 63 år och 273 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Kjell-Eriks bostadsområde, på postnummer 241 35, är 391 175 kr per år och 2,28 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Eslöv där Kjell-Eriks ingår.

Förutom Kjell-Erik bor också Ella Gull-Britt Sjögren på adressen. Där har hon bott i 61 år och 31 dagar sedan hon först registrerades där den 18 juni 1965. Kjell-Erik är gift.

Kjell-Eriks nästa födelsedag är om 117 dagar då han fyller 89 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 166 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 1 år och 117 dagar (en lördag).

Kjell-Erik har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kjell-Erik i Sverige Kjell-Erik Skoglund i Skutskär, Kjell-Erik Hultstedt i Boden och Kjell-Erik Norlander i Borrby.

Informationen om Kjell-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kjell-Erik Sjögren