7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-13

Wolfgang Walter

Årsinkomst: Kolla Wolfgangs lön anonymt

Personnummer: 19390127- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 87 år

Födelsedag: 27 januari 1939

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Wolfgang Walter

Förnamn: Wolfgang

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Walter

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-11-01

Gatuadress: Västervägen 15

Postnummer: 361 42

Postort: Lindås

Distrikt: Vissefjärda

Församling: Vissefjärda församling (086202)

Kommun: Emmaboda (0862)

Län: Kalmar (08)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Wolfgang Walter är 87 år gammal och bor på Västervägen 15 i Lindås. Hans bostad är ett kedjehus på 142 kvm . Där har han bott i 16 år och 254 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2009. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Wolfgang Walter?

Vad tjänar Wolfgang?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Wolfgangs
Kreditstatus?

Nyfiken på Wolfgangs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Västervägen 15

Latitud: 56.615466   |   Longitud: 15.579220

Registrerat på adressen


Västervägen 15
361 42 Lindås

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Wolfgang kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Wolfgang hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Wolfgangs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 142 kvm

Byggår: 1972

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Wolfgang har inga bolagsengagemang


Mer om Wolfgang


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

87 år (och 167 dagar)

Födelsedag

27 januari (en onsdag om 198 dagar)

Födelsedatum

1939-01-27 (en fredag för 31 944 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 2 år och 198 dagar (en lördag)

Wolfgang Walter är 87 år gammal och bor på Västervägen 15 i Lindås. Hans bostad är ett kedjehus på 142 kvm . Där har han bott i 16 år och 254 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2009. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 361 42, som är Wolfgangs bostadsområde, är medelinkomsten 357 754 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,57 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Emmaboda där Wolfgangs ingår. Wolfgangs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.

Wolfgang bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Wolfgang är inte gift.

Wolfgang har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 172 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 198 dagar då han fyller 88 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 2 år och 198 dagar (en lördag).

Wolfgang har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Wolfgang i Sverige Wolfgang Dorsin i Stockholm, Wolfgang Nedlich i Halmstad och Wolfgang Kleinschmidt i Stockholm.

Informationen om Wolfgang kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Wolfgang Walter