8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-30

Kjell Erik Andersson

Kjell Erik registrerades som avliden 2026-08-29.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19390301- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 1 mars 1939

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 8 juli

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Kjell Erik Andersson

Förnamn: Kjell Erik

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Andersson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2013-04-30

Gatuadress: Granetorpsvägen 5 A

Postnummer: 298 93

Postort: Huaröd

Distrikt: Huaröd

Församling: Degeberga-Everöds församling (129029)

Kommun: Kristianstad (1290)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Kjell Erik Andersson är 87 år och bosatt på Granetorpsvägen 5 A i Huaröd. Han bor i en lägenhet på 66 kvm . Där har han bott i 13 år och 183 dagar sedan han flyttade in den 30 april 2013. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.


Karta & vägbeskrivning till Granetorpsvägen 5 A

Latitud: 55.840407   |   Longitud: 13.970506

Registrerat på adressen


Granetorpsvägen 5 A
298 93 Huaröd

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kjell Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kjell Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kjell Eriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 66 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kjell Erik har inga bolagsengagemang


Mer om Kjell Erik


Födelsedatum

1939-03-01

Kjell Erik Andersson registrerades som avliden 2026-08-29. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Kjell Erik Andersson är 87 år och bosatt på Granetorpsvägen 5 A i Huaröd. Han bor i en lägenhet på 66 kvm . Där har han bott i 13 år och 183 dagar sedan han flyttade in den 30 april 2013. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 298 93, är medelinkomsten 362 506 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,63 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Kristianstad där Kjell Erik ingår.

Kjell Erik bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

Kjell Erik fyller 88 år om 122 dagar och har namnsdag om 251 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 90 år om 2 år och 122 dagar (en torsdag).

Namnet Kjell är 'Nordiskt namn, yngre form av Kettil ’hjälm’ (samma ord som kittel)'.

Kjell Erik har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kjell Erik i Sverige Bernt Erik Vigholm i Eskilstuna, Erik Reinfeldt i Sandhamn och Erik Sundin i Harmånger.

Informationen om Kjell Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kjell Erik Andersson