7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-30
Kjell Bernhard Fredriksson
Årsinkomst: Kolla Kjell Bernhards lön anonymt
Personnummer: 19390513-
Ålder: 87 år
Födelsedag: 13 maj 1939
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 8 juli
Stjärntecken: Oxen
Telefon: 070-2674954
Namnregistrering
Personnamn: Kjell Bernhard Fredriksson
Förnamn: Kjell Bernhard
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Fredriksson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1997-02-04
Gatuadress: Torpesta Fagermon 1
Postnummer: 646 94
Postort: Björnlunda
Församling: Rönö församling (048019)
Kommun: Nyköping (0480)
Län: Södermanland (04)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Kjell Bernhard Fredriksson är en 87 årig man och bosatt på Torpesta Fagermon 1 i Björnlunda. Hans bostad är en villa på 139 kvm . Han flyttade in på adressen den 4 februari 1997 och har sammanlagt bott där i 29 år och 176 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Torpesta Fagermon 1
Registrerat på adressen
646 94 Björnlunda
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Kjell Bernhard kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Kjell Bernhard hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Kjell Bernhards bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 139 kvm
Byggår: 1930
Bolagsengagemang | 0 st
Kjell Bernhard har inga bolagsengagemang
Mer om Kjell Bernhard
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
87 år (och 78 dagar)
Födelsedag
13 maj (en torsdag om 287 dagar)
Födelsedatum
1939-05-13 (en lördag för 31 855 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 2 år och 287 dagar (en söndag)
Kjell Bernhard Fredriksson är en 87 årig man och bosatt på Torpesta Fagermon 1 i Björnlunda. Hans bostad är en villa på 139 kvm . Han flyttade in på adressen den 4 februari 1997 och har sammanlagt bott där i 29 år och 176 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Kjell Bernhards bostadsområde, på postnummer 646 94, är 384 893 kr per år och 6,25 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Nyköping där Kjell Bernhards ingår. Kjell Bernhards lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 134.
Förutom Kjell Bernhard bor också Marianne Fredriksson på adressen. Där har hon bott i 29 år och 176 dagar sedan hon först registrerades där den 4 februari 1997. Kjell Bernhard är gift med Marianne Fredriksson .
Kjell Bernhards nästa födelsedag är om 287 dagar då han fyller 88 år. Hans namnsdag är om 343 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 2 år och 287 dagar (en söndag).
Namnet Kjell är 'Nordiskt namn, yngre form av Kettil ’hjälm’ (samma ord som kittel)'.
Kjell Bernhard har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kjell Bernhard i Sverige Bernhard Andreasson i Lindome, Kjell Bergkvist i Stockholm och Kjell Carlsson i Falun.
Informationen om Kjell Bernhard kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
0155-240253 070-2674954 073-8306790
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046155240253 +46155240253 +46155-240253 +46155-24 02 53 0155240253 0155-240253 0155-24 02 53 0155 24 02 53 0155 240253 0046702674954 +46702674954 +4670-2674954 +4670-267 49 54 0702674954 070-2674954 070-267 49 54 070 267 49 54 070 2674954 0046738306790 +46738306790 +4673-8306790 +4673-830 67 90 0738306790 073-8306790 073-830 67 90 073 830 67 90 073 8306790
Vanliga frågor om Kjell Bernhard Fredriksson
Var bor Kjell Bernhard?
Hur gammal är Kjell Bernhard?
Kjell Bernhard Fredriksson är 87 år gammal och föddes den 13 maj 1939. Han fyller 88 år den 13 maj.
Har Kjell Bernhard några bolagsengagemang?
Kjell Bernhard har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Kjell Bernhard några fordon?
Är Kjell Bernhard gift?
Kjell Bernhard är gift med Marianne Fredriksson.
Vilket telefonnummer har Kjell Bernhard?
Det telefonnummer som finns registrerat för Kjell Bernhard är 070-2674954. Han har även fler nummer registrerade.
Vilket stjärntecken har Kjell Bernhard?
Kjell Bernhard har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Kjell Bernhard folkbokförd?
Kjell Bernhard Fredriksson är folkbokförd i Nyköping kommun.
Vilket län tillhör Kjell Bernhard?
Kjell Bernhard Fredriksson tillhör Södermanland.
Vilken församling tillhör Kjell Bernhard?
Kjell Bernhard Fredriksson tillhör Rönö församling.