7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-24
Hildur Anna Birgitta Andersson
Årsinkomst: Kolla Hildur Anna Birgittas lön anonymt
Personnummer: 19390530-
Ålder: 87 år
Födelsedag: 30 maj 1939
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 18 januari
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Hildur Anna Birgitta Andersson
Förnamn: Hildur Anna Birgitta
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Andersson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2015-12-21
Gatuadress: Älvsjö torg 19 lgh 1403
Våning & dörr: 4 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 125 34
Postort: Älvsjö
Församling: Brännkyrka församling (018021)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Hildur Anna Birgitta Andersson är en kvinna på 87 år som bor på Älvsjö torg 19 lgh 1403 i Älvsjö. bostad är en lägenhet med 4 rum på 94 kvm . Där har hon bott i 10 år och 185 dagar sedan hon flyttade in den 21 december 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Älvsjö torg 19 lgh 1403
Registrerat på adressen
125 34 Älvsjö
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 3 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 1996-08-06 (29 år) Ägare Hildur Anna Birgitta Andersson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 1996-08-06 (29 år) | Hildur Anna Birgitta Andersson | Kolla lön direkt | |
|
Födelsedatum 2001-03-09 (25 år) Ägare Hildur Anna Birgitta Andersson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2001-03-09 (25 år) | Hildur Anna Birgitta Andersson | Kolla lön direkt | |
|
Födelsedatum 2003-02-28 (23 år) Ägare Hildur Anna Birgitta Andersson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2003-02-28 (23 år) | Hildur Anna Birgitta Andersson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Hildur Anna Birgitta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Hildur Anna Birgitta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Hildur Anna Birgittas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 94 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Hildur Anna Birgitta har inga bolagsengagemang
Mer om Hildur Anna Birgitta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
87 år (och 25 dagar)
Födelsedag
30 maj (en söndag om 340 dagar)
Födelsedatum
1939-05-30 (en tisdag för 31 802 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 2 år och 340 dagar (en onsdag)
Hildur Anna Birgitta Andersson är en kvinna på 87 år som bor på Älvsjö torg 19 lgh 1403 i Älvsjö. bostad är en lägenhet med 4 rum på 94 kvm . Där har hon bott i 10 år och 185 dagar sedan hon flyttade in den 21 december 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Hildur Anna Birgittas postnummer, 125 34, är medelinkomsten 535 557 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,89 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Hildur Anna Birgitta och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Hildur Anna Birgitta ingår. Hildur Anna Birgittas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.
Hildur Anna Birgitta bor tillsammans med Johnny Vilhelm Andersson. Han är en 90 årig man som flyttade in den 21 december 2015 och har bott där totalt 10 år och 185 dagar. Det finns också 3 hundar i bostaden. Hon är gift med Johnny Vilhelm Andersson .
På Hildur Anna Birgittas nästa födelsedag fyller hon 88 år. Den inträffar om 340 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 2 år och 340 dagar (en onsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 208 dagar.
Namnet Hildur är 'Nordiskt namn, av fornnordiska hildr ’strid’'.
Hildur Anna Birgitta har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hildur Anna Birgitta i Sverige Anna Björk i Enviken, Birgitta Selstig Nilsson i Oxelösund och Hildur Karlsson i Sälen.
Informationen om Hildur Anna Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Hildur Anna Birgitta Andersson
Var bor Hildur Anna Birgitta?
Hur gammal är Hildur Anna Birgitta?
Hildur Anna Birgitta Andersson är 87 år gammal och föddes den 30 maj 1939. Hon fyller 88 år den 30 maj.
Har Hildur Anna Birgitta några bolagsengagemang?
Hildur Anna Birgitta har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Hildur Anna Birgitta några fordon?
Är Hildur Anna Birgitta gift?
Hildur Anna Birgitta är gift med Johnny Vilhelm Andersson.
Vilket telefonnummer har Hildur Anna Birgitta?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Hildur Anna Birgitta.
Vilket stjärntecken har Hildur Anna Birgitta?
Hildur Anna Birgitta har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Hildur Anna Birgitta folkbokförd?
Hildur Anna Birgitta Andersson är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Hildur Anna Birgitta?
Hildur Anna Birgitta Andersson tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Hildur Anna Birgitta?
Hildur Anna Birgitta Andersson tillhör Brännkyrka församling.