7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Sven Gustaf Hagberg

Sven Gustaf registrerades som avliden 2026-01-28.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19390613- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 13 juni 1939

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 5 december

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Sven Gustaf Hagberg

Förnamn: Sven Gustaf

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Hagberg

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 1974-10-17

Gatuadress: Granhaga 1

Postnummer: 149 92

Postort: Nynäshamn

Distrikt: Torö

Församling: Ösmo-Torö församling (019204)

Kommun: Nynäshamn (0192)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Sven Gustaf Hagberg är en 87 årig man och bosatt på Granhaga 1 i Nynäshamn. Hans bostad är en villa på 129 kvm . Han flyttade in på adressen den 17 oktober 1974 och har sammanlagt bott där i 51 år och 263 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sven Gustaf Hagberg?

Vad tjänar Sven Gustaf?

Karta & vägbeskrivning till Granhaga 1

Latitud: 58.821350   |   Longitud: 17.840782

Registrerat på adressen


Granhaga 1
149 92 Nynäshamn

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sven Gustaf kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sven Gustaf hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sven Gustafs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 129 kvm

Byggår: 1950

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sven Gustaf har inga bolagsengagemang


Mer om Sven Gustaf


Födelsedatum

1939-06-13

Sven Gustaf Hagberg registrerades som avliden 2026-01-28. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Sven Gustaf Hagberg är en 87 årig man och bosatt på Granhaga 1 i Nynäshamn. Hans bostad är en villa på 129 kvm . Han flyttade in på adressen den 17 oktober 1974 och har sammanlagt bott där i 51 år och 263 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Sven Gustafs bostadsområde, på postnummer 149 92, är 501 684 kr per år och 5,48 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Nynäshamn där Sven Gustafs ingår.

Förutom Sven Gustaf bor också Ulla-Britt Margareta Hagberg på adressen. Där har hon bott i 51 år och 263 dagar sedan hon först registrerades där den 17 oktober 1974. Sven Gustaf är gift.

Sven Gustafs nästa födelsedag är om 341 dagar då han fyller 88 år. Hans namnsdag är om 151 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 2 år och 341 dagar (en onsdag).

Namnet Sven är 'Nordiskt namn med bet. ’yngling’'.

Sven Gustaf har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sven Gustaf i Sverige Gustaf Skarsgård i Stockholm, Sven Rutström i Skärholmen och Sven Nordqvist i Stockholm.

Informationen om Sven Gustaf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sven Gustaf Hagberg