7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-11

Gertie Frideborg Eriksson

Årsinkomst: Kolla Gerties lön anonymt

Personnummer: 19390723- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 86 år

Födelsedag: 23 juli 1939

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 17 mars

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Gertie Frideborg Eriksson

Förnamn: Gertie Frideborg

Tilltalsnamn: Gertie

Efternamn: Eriksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-08-01

Gatuadress: Altona By 20

Postnummer: 312 31

Postort: Laholm

Församling: Laholms församling (138101)

Kommun: Laholm (1381)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Gertie

Gertie Eriksson är en 86 årig kvinna och bosatt på Altona By 20 i Laholm. Hennes bostad är ett radhus på 80 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 augusti 2013 och har sammanlagt bott där i 12 år och 344 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Gertie

Informationen om Gertie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Gertie Eriksson?

Vad tjänar Gertie?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Gerties
Kreditstatus?

Nyfiken på Gerties Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Altona By 20

Latitud: 56.502493   |   Longitud: 13.045704

Registrerat på adressen


Altona By 20
312 31 Laholm

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Gertie kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Gertie hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Gerties bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 80 kvm

Byggår: 1981

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Gertie har inga bolagsengagemang


Mer om Gertie


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

86 år (och 353 dagar)

Födelsedag

23 juli (en torsdag om 12 dagar)

Födelsedatum

1939-07-23 (en söndag för 31 765 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 3 år och 12 dagar (en måndag)

Gertie Eriksson är en 86 årig kvinna och bosatt på Altona By 20 i Laholm. Hennes bostad är ett radhus på 80 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 augusti 2013 och har sammanlagt bott där i 12 år och 344 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Gerties bostadsområde, på postnummer 312 31, är 375 936 kr per år och 3,82 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Laholm där Gerties ingår. Gerties lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.

Förutom Gertie bor också Bengt Sigvard Eriksson på adressen. Där har han bott i 12 år och 344 dagar sedan han först registrerades där den 1 augusti 2013. Gertie är gift med Bengt Sigvard Eriksson .

Gerties nästa födelsedag är om 12 dagar då hon fyller 87 år. Hennes namnsdag är om 249 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 3 år och 12 dagar (en måndag).

Gertie har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Gertie i Sverige Gertie Pedersen i Svedala, Gertie Hansson i Malmö och Gertie Ranelycke i Lomma.

Informationen om Gertie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Gertie Eriksson