7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-27
Kerstin Linnéa Ohlson
Årsinkomst: Kolla Kerstin Linnéas lön anonymt
Personnummer: 19390730-
Ålder: 86 år
Födelsedag: 30 juli 1939
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 24 juli
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Kerstin Linnéa Ohlson
Förnamn: Kerstin Linnéa
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Ohlson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1982-03-15
Gatuadress: Blåklockevägen 22
Postnummer: 722 46
Postort: Västerås
Distrikt: Önsta
Församling: Önsta församling (198023)
Kommun: Västerås (1980)
Län: Västmanland (19)
Särskild Adress
C/O-adress: Sara Jonsson
Gatuadress: Jupitervägen 1
Postadress: 85468 Sundsvall
Mer om
Kerstin Linnéa Ohlson är en kvinna på 86 år som bor på Blåklockevägen 22 i Västerås. bostad är en villa på 144 kvm . Där har hon bott i 44 år och 134 dagar sedan hon flyttade in den 15 mars 1982. Hon har en särskild adress registrerad på Jupitervägen 1 i Sundsvall. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Blåklockevägen 22
Registrerat på adressen
722 46 Västerås
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Kerstin Linnéa kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Kerstin Linnéa hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Kerstin Linnéas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 144 kvm
Byggår: 1982
Bolagsengagemang | 0 st
Kerstin Linnéa har inga bolagsengagemang
Mer om Kerstin Linnéa
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
86 år (och 362 dagar)
Födelsedag
30 juli (en torsdag om 3 dagar)
Födelsedatum
1939-07-30 (en söndag för 31 774 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 3 år och 3 dagar (en måndag)
Kerstin Linnéa Ohlson är en kvinna på 86 år som bor på Blåklockevägen 22 i Västerås. bostad är en villa på 144 kvm . Där har hon bott i 44 år och 134 dagar sedan hon flyttade in den 15 mars 1982. Hon har en särskild adress registrerad på Jupitervägen 1 i Sundsvall.
På Kerstin Linnéas postnummer, 722 46, är medelinkomsten 424 158 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,95 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Kerstin Linnéa och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Västerås där Kerstin Linnéa ingår. Kerstin Linnéas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 118.
Kerstin Linnéa bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.
På Kerstin Linnéas nästa födelsedag fyller hon 87 år. Den inträffar om 3 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 3 år och 3 dagar (en måndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 362 dagar.
Namnet Kerstin är 'Svensk form av Kristina'.
Kerstin Linnéa har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kerstin Linnéa i Sverige Kerstin Sandels i Stockholm, Linnéa Wikblad i Stockholm och Linnéa Lundström i Malmö.
Informationen om Kerstin Linnéa kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Kerstin Linnéa Ohlson
Var bor Kerstin Linnéa?
Hur gammal är Kerstin Linnéa?
Kerstin Linnéa Ohlson är 86 år gammal och föddes den 30 juli 1939. Hon fyller 87 år den 30 juli.
Har Kerstin Linnéa några bolagsengagemang?
Kerstin Linnéa har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Kerstin Linnéa några fordon?
Är Kerstin Linnéa gift?
Kerstin Linnéa är inte gift.
Vilket telefonnummer har Kerstin Linnéa?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Kerstin Linnéa.
Vilket stjärntecken har Kerstin Linnéa?
Kerstin Linnéa har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Kerstin Linnéa folkbokförd?
Kerstin Linnéa Ohlson är folkbokförd i Västerås kommun.
Vilket län tillhör Kerstin Linnéa?
Kerstin Linnéa Ohlson tillhör Västmanland.
Vilken församling tillhör Kerstin Linnéa?
Kerstin Linnéa Ohlson tillhör Önsta församling.