7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-09-06
Lars-Göran Skyttner
Årsinkomst: Kolla Lars-Görans lön anonymt
Personnummer: 19390820-
Ålder: 87 år
Födelsedag: 20 augusti 1939
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Lars-Göran Skyttner
Förnamn: Lars-Göran
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Skyttner
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-12-01
Gatuadress: Hälgåkilen 175
Postnummer: 833 48
Postort: Hammerdal
Distrikt: Hammerdal
Församling: Hammerdals församling (231304)
Kommun: Strömsund (2313)
Län: Jämtland (23)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Lars-Göran Skyttner är en man på 87 år som bor på Hälgåkilen 175 i Hammerdal. Där har han bott i 2 år och 279 dagar sedan han flyttade in den 1 december 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hälgåkilen 175
Registrerat på adressen
833 48 Hammerdal
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars-Göran kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Göran hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Lars-Göran har inga bolagsengagemang
Mer om Lars-Göran
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
87 år (och 17 dagar)
Födelsedag
20 augusti (en fredag om 348 dagar)
Födelsedatum
1939-08-20 (en söndag för 31 794 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 2 år och 348 dagar (en måndag)
Lars-Göran Skyttner är en man på 87 år som bor på Hälgåkilen 175 i Hammerdal. Där har han bott i 2 år och 279 dagar sedan han flyttade in den 1 december 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Lars-Görans postnummer, 833 48, är medelinkomsten 360 178 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,67 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lars-Göran och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Strömsund där Lars-Göran ingår. Lars-Görans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.
Lars-Göran bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är gift med Gerd Lisette Skyttner .
På Lars-Görans nästa födelsedag fyller han 88 år. Den inträffar om 348 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 2 år och 348 dagar (en måndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 117 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Lars-Göran har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars-Göran i Sverige Lars-Göran Söderberg i Örebro, Lars-Göran Palmér i Linköping och Lars-Göran Vadén i Gävle.
Informationen om Lars-Göran kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lars-Göran Skyttner
Var bor Lars-Göran?
Hur gammal är Lars-Göran?
Lars-Göran Skyttner är 87 år gammal och föddes den 20 augusti 1939. Han fyller 88 år den 20 augusti.
Har Lars-Göran några bolagsengagemang?
Lars-Göran har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lars-Göran några fordon?
Är Lars-Göran gift?
Lars-Göran är gift med Gerd Lisette Skyttner.
Vilket telefonnummer har Lars-Göran?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lars-Göran.
Vilket stjärntecken har Lars-Göran?
Lars-Göran har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Lars-Göran folkbokförd?
Lars-Göran Skyttner är folkbokförd i Strömsund kommun.
Vilket län tillhör Lars-Göran?
Lars-Göran Skyttner tillhör Jämtland.
Vilken församling tillhör Lars-Göran?
Lars-Göran Skyttner tillhör Hammerdals församling.