7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Sven-Erik Johansson
Årsinkomst: Kolla Sven-Eriks lön anonymt
Personnummer: 19390904-
Ålder: 86 år
Födelsedag: 4 september 1939
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Sven-Erik Johansson
Förnamn: Sven-Erik
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Johansson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2012-11-26
Gatuadress: Gravyrplatsen 1 B bv
Postnummer: 302 71
Postort: Halmstad
Församling: Söndrum-Vapnö församling (138009)
Kommun: Halmstad (1380)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Sven-Erik Johansson är en 86 årig man och bosatt på Gravyrplatsen 1 B bv i Halmstad. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 67 kvm . Han flyttade in på adressen den 26 november 2012 och har sammanlagt bott där i 13 år och 218 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Gravyrplatsen 1 B bv
Registrerat på adressen
302 71 Halmstad
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sven-Erik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sven-Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sven-Eriks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 67 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1989
Bolagsengagemang | 0 st
Sven-Erik har inga bolagsengagemang
Mer om Sven-Erik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
86 år (och 301 dagar)
Födelsedag
04 september (en fredag om 64 dagar)
Födelsedatum
1939-09-04 (en måndag för 31 713 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 3 år och 64 dagar (en tisdag)
Sven-Erik Johansson är en 86 årig man och bosatt på Gravyrplatsen 1 B bv i Halmstad. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 67 kvm . Han flyttade in på adressen den 26 november 2012 och har sammanlagt bott där i 13 år och 218 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Sven-Eriks bostadsområde, på postnummer 302 71, är 306 130 kr per år och 4,91 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Sven-Eriks ingår. Sven-Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 143.
Sven-Erik bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Sven-Erik är inte gift.
Sven-Eriks nästa födelsedag är om 64 dagar då han fyller 87 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 3 år och 64 dagar (en tisdag).
Sven-Erik har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sven-Erik i Sverige Sven-Erik Andersson i Södra Sunderbyn, Sven-Erik Nilsson i Växjö och Sven-Erik Lejon i Ekerö.
Informationen om Sven-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sven-Erik Johansson
Var bor Sven-Erik?
Hur gammal är Sven-Erik?
Sven-Erik Johansson är 86 år gammal och föddes den 4 september 1939. Han fyller 87 år den 4 september.
Har Sven-Erik några bolagsengagemang?
Sven-Erik har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Sven-Erik några fordon?
Är Sven-Erik gift?
Sven-Erik är inte gift.
Vilket telefonnummer har Sven-Erik?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sven-Erik.
Vilket stjärntecken har Sven-Erik?
Sven-Erik har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Sven-Erik folkbokförd?
Sven-Erik Johansson är folkbokförd i Halmstad kommun.
Vilket län tillhör Sven-Erik?
Sven-Erik Johansson tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Sven-Erik?
Sven-Erik Johansson tillhör Söndrum-Vapnö församling.