7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-15

Egon Olsson

Egon registrerades som avliden 2026-03-31.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19391013- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 13 oktober 1939

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 mars

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Egon Olsson

Förnamn: Egon

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Olsson

Mellannamn:

Folkbokföring

Gatuadress: Lorensbergsvägen 19

Postnummer: 571 78

Postort: Forserum

Distrikt: Forserum

Församling: Barkeryd-Forserums församling (068207)

Kommun: Nässjö (0682)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Egon Olsson är en 86 årig man och bosatt på Lorensbergsvägen 19 i Forserum. Hans bostad är en villa på 143 kvm . Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Egon Olsson?

Vad tjänar Egon?

Karta & vägbeskrivning till Lorensbergsvägen 19

Latitud: 57.704192   |   Longitud: 14.472845

Registrerat på adressen


Lorensbergsvägen 19
571 78 Forserum

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Egon kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Egon hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Egons bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 143 kvm

Byggår: 1963

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Egon har inga bolagsengagemang


Mer om Egon


Födelsedatum

1939-10-13

Egon Olsson registrerades som avliden 2026-03-31. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Egon Olsson är en 86 årig man och bosatt på Lorensbergsvägen 19 i Forserum. Hans bostad är en villa på 143 kvm . Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Egons bostadsområde, på postnummer 571 78, är 381 690 kr per år och 3,03 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Nässjö där Egons ingår.

Egon bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Egon är gift.

Egons nästa födelsedag är om 90 dagar då han fyller 87 år. Hans namnsdag är om 239 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 3 år och 90 dagar (en lördag).

Namnet Egon är 'Forntyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’svärd’ och ’vän’, eller grekiskt namn bildat till aix ’get’'.

Egon har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Egon i Sverige Egon Losell i Gärsnäs, Egon Palo i Boden och Egon Freij i Falköping.

Informationen om Egon kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Egon Olsson