8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-10-09
Laszlo Kollar
Årsinkomst: Kolla Laszlos lön anonymt
Personnummer: 19391227-
Ålder: 86 år
Födelsedag: 27 december 1939
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Laszlo Kollar
Förnamn: Laszlo
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Kollar
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1978-04-07
Gatuadress: Lievägen 34
Postnummer: 746 39
Postort: Bålsta
Distrikt: Kalmar
Församling: Kalmar-Yttergrans församling (030501)
Kommun: Håbo (0305)
Län: Uppsala (03)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Laszlo Kollar är 86 år gammal och bor på Lievägen 34 i Bålsta. Hans bostad är ett kedjehus på 150 kvm . Där har han bott i 48 år och 185 dagar sedan han flyttade in den 7 april 1978. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lievägen 34
Registrerat på adressen
746 39 Bålsta
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Laszlo kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Laszlo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Laszlos bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 150 kvm
Byggår: 1978
Bolagsengagemang | 0 st
Laszlo har inga bolagsengagemang
Mer om Laszlo
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
86 år (och 286 dagar)
Födelsedag
27 december (en söndag om 79 dagar)
Födelsedatum
1939-12-27 (en onsdag för 31 698 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 3 år och 79 dagar (en torsdag)
Laszlo Kollar är 86 år gammal och bor på Lievägen 34 i Bålsta. Hans bostad är ett kedjehus på 150 kvm . Där har han bott i 48 år och 185 dagar sedan han flyttade in den 7 april 1978. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 746 39, som är Laszlos bostadsområde, är medelinkomsten 426 926 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,81 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Håbo där Laszlos ingår. Laszlos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.
Laszlo delar bostaden med Lars-Erik Nyström, en 78 årig man. Han flyttade in den 14 mars 1983 och har bott där totalt 43 år och 209 dagar. Laszlo är gift med Lars-Erik Nyström .
Laszlo har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 84 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 79 dagar då han fyller 87 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 3 år och 79 dagar (en torsdag).
Laszlo har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Laszlo i Sverige Laszlo Saletros i Falkenberg, Laszlo Stefelix i Bjuv och Laszlo Polya i Kungsbacka.
Informationen om Laszlo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Laszlo Kollar
Var bor Laszlo?
Hur gammal är Laszlo?
Laszlo Kollar är 86 år gammal och föddes den 27 december 1939. Han fyller 87 år den 27 december.
Har Laszlo några bolagsengagemang?
Laszlo har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Laszlo några fordon?
Är Laszlo gift?
Laszlo är gift med Lars-Erik Nyström.
Vilket telefonnummer har Laszlo?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Laszlo.
Vilket stjärntecken har Laszlo?
Laszlo har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Laszlo folkbokförd?
Laszlo Kollar är folkbokförd i Håbo kommun.
Vilket län tillhör Laszlo?
Laszlo Kollar tillhör Uppsala.
Vilken församling tillhör Laszlo?
Laszlo Kollar tillhör Kalmar-Yttergrans församling.