7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-29
Kerstin Barbro Marianne Bjälå
Årsinkomst: Kolla Kerstin Barbro Mariannes lön anonymt
Personnummer: 19400127-
Ålder: 86 år
Födelsedag: 27 januari 1940
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 24 juli
Stjärntecken: Vattumannen
Telefon: 08-396638
Namnregistrering
Personnamn: Kerstin Barbro Marianne Bjälå
Förnamn: Kerstin Barbro Marianne
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Bjälå
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1969-12-25
Gatuadress: Skogsvägen 17
Postnummer: 122 62
Postort: Enskede
Distrikt: Enskede
Församling: Enskede-Årsta församling (018034)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Kerstin Barbro Marianne Bjälå är 86 år gammal och bor på Skogsvägen 17 i Enskede. Hennes bostad är en villa på 125 kvm . Där har hon bott i 56 år och 216 dagar sedan hon flyttade in den 25 december 1969. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Skogsvägen 17
Registrerat på adressen
122 62 Enskede
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Kerstin Barbro Marianne kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Kerstin Barbro Marianne hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Kerstin Barbro Mariannes bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 125 kvm
Byggår: 1912
Bolagsengagemang | 0 st
Kerstin Barbro Marianne har inga bolagsengagemang
Mer om Kerstin Barbro Marianne
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
86 år (och 183 dagar)
Födelsedag
27 januari (en onsdag om 182 dagar)
Födelsedatum
1940-01-27 (en lördag för 31 595 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 3 år och 182 dagar (en söndag)
Kerstin Barbro Marianne Bjälå är 86 år gammal och bor på Skogsvägen 17 i Enskede. Hennes bostad är en villa på 125 kvm . Där har hon bott i 56 år och 216 dagar sedan hon flyttade in den 25 december 1969. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 122 62, som är Kerstin Barbro Mariannes bostadsområde, är medelinkomsten 628 843 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,29 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Kerstin Barbro Mariannes ingår. Kerstin Barbro Mariannes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 132.
Kerstin Barbro Marianne bor tillsammans med 2 personer: Torbjörn Jansson , Carina Bjälå . Kerstin Barbro Marianne är inte gift.
Kerstin Barbro Marianne har namnsdag om 360 dagar och nästa födelsedag inträffar om 182 dagar då hon fyller 87 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 3 år och 182 dagar (en söndag).
Namnet Kerstin är 'Svensk form av Kristina'.
Kerstin Barbro Marianne har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kerstin Barbro Marianne i Sverige Barbro Westerlund Larsson i Solna, Kerstin Sandels i Stockholm och Marianne Eklöf Törnblom i Nacka.
Informationen om Kerstin Barbro Marianne kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
08-396638
Andra möjliga format
Läs merMinska
00468396638 +468396638 +468-396638 +468-39 66 38 08396638 08-396638 08-39 66 38 08 39 66 38 08 396638
Vanliga frågor om Kerstin Barbro Marianne Bjälå
Var bor Kerstin Barbro Marianne?
Hur gammal är Kerstin Barbro Marianne?
Kerstin Barbro Marianne Bjälå är 86 år gammal och föddes den 27 januari 1940. Hon fyller 87 år den 27 januari.
Har Kerstin Barbro Marianne några bolagsengagemang?
Kerstin Barbro Marianne har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Kerstin Barbro Marianne några fordon?
Är Kerstin Barbro Marianne gift?
Kerstin Barbro Marianne är inte gift.
Vilket telefonnummer har Kerstin Barbro Marianne?
Det telefonnummer som finns registrerat för Kerstin Barbro Marianne är 08-396638.
Vilket stjärntecken har Kerstin Barbro Marianne?
Kerstin Barbro Marianne har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Kerstin Barbro Marianne folkbokförd?
Kerstin Barbro Marianne Bjälå är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Kerstin Barbro Marianne?
Kerstin Barbro Marianne Bjälå tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Kerstin Barbro Marianne?
Kerstin Barbro Marianne Bjälå tillhör Enskede-Årsta församling.