7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-09-12

Sven-Olof Klang

Sven-Olof registrerades som avliden 2026-06-17.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19400203- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 3 februari 1940

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Sven-Olof Klang

Förnamn: Sven-Olof

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Klang

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2009-10-29

Gatuadress: Sundskajen 2 A lgh 1304

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 4 från vänster

Postnummer: 216 43

Postort: Limhamn

Distrikt: Limhamn

Församling: Limhamns församling (128007)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Sven-Olof Klang är en 86 årig man och bosatt på Sundskajen 2 A lgh 1304 i Limhamn. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 72 kvm . Han flyttade in på adressen den 29 oktober 2009 och har sammanlagt bott där i 16 år och 318 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sven-Olof Klang?

Vad tjänar Sven-Olof?

Karta & vägbeskrivning till Sundskajen 2 A lgh 1304

Latitud: 55.589466   |   Longitud: 12.923223

Registrerat på adressen


Sundskajen 2 A lgh 1304
216 43 Limhamn

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sven-Olof kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sven-Olof hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sven-Olofs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 72 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2007

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sven-Olof har inga bolagsengagemang


Mer om Sven-Olof


Födelsedatum

1940-02-03

Sven-Olof Klang registrerades som avliden 2026-06-17. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Sven-Olof Klang är en 86 årig man och bosatt på Sundskajen 2 A lgh 1304 i Limhamn. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 72 kvm . Han flyttade in på adressen den 29 oktober 2009 och har sammanlagt bott där i 16 år och 318 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Sven-Olofs bostadsområde, på postnummer 216 43, är 439 545 kr per år och 3,72 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Sven-Olofs ingår.

Sven-Olof bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Sven-Olof är inte gift.

Sven-Olofs nästa födelsedag är om 144 dagar då han fyller 87 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 111 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 3 år och 144 dagar (en söndag).

Sven-Olof har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sven-Olof i Sverige Sven-Olof Malmström i Laholm, Sven-Olof Holmsten i Karlstad och Sven-Olof Rungegård i Tingsryd.

Informationen om Sven-Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sven-Olof Klang