7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Carl Olof Sölscher

Carl Olof registrerades som avliden 2026-03-24.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19400413- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 13 april 1940

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 juli

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Carl Olof Sölscher

Förnamn: Carl Olof

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Sölscher

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2002-03-28

Gatuadress: Mimergatan 3 lgh 1202

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 417 63

Postort: Göteborg

Distrikt: Lundby

Församling: Lundby församling (148017)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Carl Olof Sölscher är en 86 årig man och bosatt på Mimergatan 3 lgh 1202 i Göteborg. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 113 kvm . Han flyttade in på adressen den 28 mars 2002 och har sammanlagt bott där i 24 år och 102 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carl Olof Sölscher?

Vad tjänar Carl Olof?

Karta & vägbeskrivning till Mimergatan 3 lgh 1202

Latitud: 57.701765   |   Longitud: 11.917885

Registrerat på adressen


Mimergatan 3 lgh 1202
417 63 Göteborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carl Olof kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carl Olof hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carl Olofs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 113 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2001

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Carl Olof har inga bolagsengagemang


Mer om Carl Olof


Födelsedatum

1940-04-13

Carl Olof Sölscher registrerades som avliden 2026-03-24. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Carl Olof Sölscher är en 86 årig man och bosatt på Mimergatan 3 lgh 1202 i Göteborg. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 113 kvm . Han flyttade in på adressen den 28 mars 2002 och har sammanlagt bott där i 24 år och 102 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Carl Olofs bostadsområde, på postnummer 417 63, är 571 818 kr per år och 0,87 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Carl Olofs ingår.

Förutom Carl Olof bor också Astrid Margareta Sölscher på adressen. Där har hon bott i 24 år och 102 dagar sedan hon först registrerades där den 28 mars 2002. Carl Olof är gift.

Carl Olofs nästa födelsedag är om 279 dagar då han fyller 87 år. Hans namnsdag är om 21 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 3 år och 279 dagar (en lördag).

Namnet Olof är 'Nordiskt namn, sammansatt av ord med bet. ’förfader’ och ’ättling’'.

Carl Olof har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl Olof i Sverige Carl Bennet i Västra Frölunda, Olof Kannö i Märsta och Olof Ahlby i Romakloster.

Informationen om Carl Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carl Olof Sölscher