7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-25

Anna Birgitta Matinlassi

Birgitta registrerades som avliden 2026-04-14.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19400611- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 11 juni 1940

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 7 oktober

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Anna Birgitta Matinlassi

Förnamn: Anna Birgitta

Tilltalsnamn: Birgitta

Efternamn: Matinlassi

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 1986-09-24

Gatuadress: Kragstalundsvägen 126

Postnummer: 186 54

Postort: Vallentuna

Distrikt: Vallentuna

Församling: Vallentuna församling (011501)

Kommun: Vallentuna (0115)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Birgitta

Birgitta Matinlassi är 86 år och bosatt på Kragstalundsvägen 126 i Vallentuna. Hon bor i ett radhus på 97 kvm . Där har hon bott i 39 år och 304 dagar sedan hon flyttade in den 24 september 1986. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Birgitta

Informationen om Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Birgitta Matinlassi?

Vad tjänar Birgitta?

Karta & vägbeskrivning till Kragstalundsvägen 126

Latitud: 59.508587   |   Longitud: 18.068967

Registrerat på adressen


Kragstalundsvägen 126
186 54 Vallentuna

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Birgitta kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Birgitta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Birgittas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 97 kvm

Byggår: 1978

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Birgitta har inga bolagsengagemang


Mer om Birgitta


Födelsedatum

1940-06-11

Birgitta Matinlassi registrerades som avliden 2026-04-14. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon fortfarande var vid liv här nedan.

Birgitta Matinlassi är 86 år och bosatt på Kragstalundsvägen 126 i Vallentuna. Hon bor i ett radhus på 97 kvm . Där har hon bott i 39 år och 304 dagar sedan hon flyttade in den 24 september 1986. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 186 54, är medelinkomsten 428 819 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,87 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Vallentuna där Birgitta ingår.

Birgitta bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.

Birgitta fyller 87 år om 321 dagar och har namnsdag om 74 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 90 år om 3 år och 321 dagar (en tisdag).

Namnet Birgitta är 'Nordisk ombildning av ett keltiskt namn med bet. ’den höga’'.

Birgitta har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Birgitta i Sverige Birgitta Selstig Nilsson i Oxelösund, Birgitta Falk Ulfbåge i Ljusterö och Birgitta Söndergaard i Stockholm.

Informationen om Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Birgitta Matinlassi