7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Mukhtar Hassan Bokhari

Årsinkomst: Kolla Mukhtar Hassans lön anonymt

Personnummer: 19400623- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 86 år

Födelsedag: 23 juni 1940

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Mukhtar Hassan Bokhari

Förnamn: Mukhtar Hassan

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Bokhari

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-04-16

Gatuadress: Malörtsgränd 1 B

Postnummer: 165 70

Postort: Hässelby

Distrikt: Hässelby

Församling: Hässelby församling (018038)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mukhtar Hassan Bokhari är en 86 årig man och bosatt på Malörtsgränd 1 B i Hässelby. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 45 kvm . Han flyttade in på adressen den 16 april 2013 och har sammanlagt bott där i 13 år och 71 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mukhtar Hassan Bokhari?

Vad tjänar Mukhtar Hassan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mukhtar Hassans
Kreditstatus?

Nyfiken på Mukhtar Hassans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Malörtsgränd 1 B

Latitud: 59.377990   |   Longitud: 17.819370

Registrerat på adressen


Malörtsgränd 1 B
165 70 Hässelby

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mukhtar Hassan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mukhtar Hassan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mukhtar Hassans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 1

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 45 kvm

Bostadskategori: Specialbostad för äldre eller funktionshindrade

Byggår: 1976

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mukhtar Hassan har inga bolagsengagemang


Mer om Mukhtar Hassan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

86 år (och 3 dagar)

Födelsedag

23 juni (en onsdag om 362 dagar)

Födelsedatum

1940-06-23 (en söndag för 31 414 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 3 år och 362 dagar (en söndag)

Mukhtar Hassan Bokhari är en 86 årig man och bosatt på Malörtsgränd 1 B i Hässelby. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 45 kvm . Han flyttade in på adressen den 16 april 2013 och har sammanlagt bott där i 13 år och 71 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Mukhtar Hassans bostadsområde, på postnummer 165 70, är 438 699 kr per år och 4,25 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Mukhtar Hassans ingår. Mukhtar Hassans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 336.

Mukhtar Hassan bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Mukhtar Hassan är inte gift.

Mukhtar Hassans nästa födelsedag är om 362 dagar då han fyller 87 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 189 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 3 år och 362 dagar (en söndag).

Mukhtar Hassan har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mukhtar Hassan i Sverige Hassan Shabana i Västerås, Mukhtar Noonari i Västerås och Mukhtar Weheliye i Göteborg.

Informationen om Mukhtar Hassan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mukhtar Hassan Bokhari