7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Hans-Theodor Buschhausen

Hans-Theodor registrerades som avliden 2026-05-11.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19400714- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 14 juli 1940

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Hans-Theodor Buschhausen

Förnamn: Hans-Theodor

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Buschhausen

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 1986-11-19

Gatuadress: Kråkbärsstigen 6

Postnummer: 434 91

Postort: Kungsbacka

Distrikt: Vallda

Församling: Vallda församling (138404)

Kommun: Kungsbacka (1384)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Hans-Theodor Buschhausen är en 85 årig man och bosatt på Kråkbärsstigen 6 i Kungsbacka. Hans bostad är en villa på 129 kvm . Han flyttade in på adressen den 19 november 1986 och har sammanlagt bott där i 39 år och 233 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hans-Theodor Buschhausen?

Vad tjänar Hans-Theodor?

Karta & vägbeskrivning till Kråkbärsstigen 6

Latitud: 57.465188   |   Longitud: 12.050577

Registrerat på adressen


Kråkbärsstigen 6
434 91 Kungsbacka

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hans-Theodor kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hans-Theodor hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hans-Theodors bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 129 kvm

Byggår: 1969

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hans-Theodor har inga bolagsengagemang


Mer om Hans-Theodor


Födelsedatum

1940-07-14

Hans-Theodor Buschhausen registrerades som avliden 2026-05-11. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Hans-Theodor Buschhausen är en 85 årig man och bosatt på Kråkbärsstigen 6 i Kungsbacka. Hans bostad är en villa på 129 kvm . Han flyttade in på adressen den 19 november 1986 och har sammanlagt bott där i 39 år och 233 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Hans-Theodors bostadsområde, på postnummer 434 91, är 517 117 kr per år och 1,52 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungsbacka där Hans-Theodors ingår.

Förutom Hans-Theodor bor också Sigrid Elsbeth Lucie Buschhausen på adressen. Där har hon bott i 39 år och 212 dagar sedan hon först registrerades där den 10 december 1986. Hans-Theodor är gift.

Hans-Theodors nästa födelsedag är om 4 dagar då han fyller 86 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 175 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 4 år och 4 dagar (en söndag).

Hans-Theodor har inga bolagsengagemang.

Informationen om Hans-Theodor kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hans-Theodor Buschhausen