7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Sven Georg Gummesson

Årsinkomst: Kolla Svens lön anonymt

Personnummer: 19401027- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 85 år

Födelsedag: 27 oktober 1940

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 5 december

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Sven Georg Gummesson

Förnamn: Sven Georg

Tilltalsnamn: Sven

Efternamn: Gummesson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2014-02-17

Gatuadress: Källvägen 10

Postnummer: 372 75

Postort: Johannishus

Församling: Ronneby församling (108101)

Kommun: Ronneby (1081)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sven

Sven Gummesson är 85 år gammal och bor på Källvägen 10 i Johannishus. Hans bostad är en villa på 160 kvm . Där har han bott i 12 år och 132 dagar sedan han flyttade in den 17 februari 2014. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Sven

Informationen om Sven kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sven Gummesson?

Vad tjänar Sven?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Svens
Kreditstatus?

Nyfiken på Svens Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Källvägen 10

Latitud: 56.226771   |   Longitud: 15.417063

Registrerat på adressen


Källvägen 10
372 75 Johannishus

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sven kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sven hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Svens bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 160 kvm

Byggår: 1957

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sven har inga bolagsengagemang


Mer om Sven


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

85 år (och 245 dagar)

Födelsedag

27 oktober (en tisdag om 120 dagar)

Födelsedatum

1940-10-27 (en söndag för 31 291 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 4 år och 120 dagar (en söndag)

Sven Gummesson är 85 år gammal och bor på Källvägen 10 i Johannishus. Hans bostad är en villa på 160 kvm . Där har han bott i 12 år och 132 dagar sedan han flyttade in den 17 februari 2014. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 372 75, som är Svens bostadsområde, är medelinkomsten 368 179 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,93 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Ronneby där Svens ingår. Svens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 57.

Sven delar bostaden med Riitta Kallio, en 76 årig kvinna. Hon flyttade in den 17 februari 2014 och har bott där totalt 12 år och 132 dagar. Sven är inte gift.

Sven har namnsdag om 159 dagar och nästa födelsedag inträffar om 120 dagar då han fyller 86 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 4 år och 120 dagar (en söndag).

Namnet Sven är 'Nordiskt namn med bet. ’yngling’'.

Sven har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sven i Sverige Sven Rutström i Skärholmen, Sven Nordqvist i Stockholm och Sven Eriksson i Torsby.

Informationen om Sven kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sven Gummesson