7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Per Olof Jönsson

Årsinkomst: Kolla Per Olofs lön anonymt

Personnummer: 19401130- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 85 år

Födelsedag: 30 november 1940

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 augusti

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Per Olof Jönsson

Förnamn: Per Olof

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Jönsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1969-10-23

Gatuadress: Vilshärads Granstig 16

Postnummer: 305 65

Postort: Villshärad

Distrikt: Harplinge

Församling: Harplinge-Steninge församling (138011)

Kommun: Halmstad (1380)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Per Olof Jönsson är en man på 85 år som bor på Vilshärads Granstig 16 i Villshärad. bostad är en villa på 157 kvm . Där har han bott i 56 år och 251 dagar sedan han flyttade in den 23 oktober 1969. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Per Olof Jönsson?

Vad tjänar Per Olof?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Per Olofs
Kreditstatus?

Nyfiken på Per Olofs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vilshärads Granstig 16

Latitud: 56.693937   |   Longitud: 12.701989

Registrerat på adressen


Vilshärads Granstig 16
305 65 Villshärad

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Per Olof kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Per Olof hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Per Olofs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 157 kvm

Byggår: 1975

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
JFRBygg AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 0 −0

Mer om Per Olof


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

85 år (och 213 dagar)

Födelsedag

30 november (en måndag om 152 dagar)

Födelsedatum

1940-11-30 (en lördag för 31 259 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 4 år och 152 dagar (en lördag)

Per Olof Jönsson är en man på 85 år som bor på Vilshärads Granstig 16 i Villshärad. bostad är en villa på 157 kvm . Där har han bott i 56 år och 251 dagar sedan han flyttade in den 23 oktober 1969. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Per Olofs postnummer, 305 65, är medelinkomsten 527 051 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 0,83 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Per Olof och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Per Olof ingår. Per Olofs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 187.

Per Olof bor tillsammans med Monica Vivi-Ann Jönsson. Hon är en 80 årig kvinna som flyttade in den 26 juni 1972 och har bott där totalt 54 år och 5 dagar. Han är gift med Monica Vivi-Ann Jönsson .

På Per Olofs nästa födelsedag fyller han 86 år. Den inträffar om 152 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 4 år och 152 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 31 dagar.

Namnet Per är 'Svensk form av det latinska namnet Pe´trus (urspr. grekiskt och eg. en övers. av arameiskans Kefas ’klippa’)'.

Per Olof har 1 bolagsengagemang ( JFRBygg AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Per Olof i Sverige Olof Kannö i Märsta, Per Gessle i Halmstad och Per Elofsson i Röbäck.

Informationen om Per Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Per Olof Jönsson