7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Kenneth Otto Jonasson

Årsinkomst: Kolla Kenneth Ottos lön anonymt

Personnummer: 19401210- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 85 år

Födelsedag: 10 december 1940

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 9 april

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Kenneth Otto Jonasson

Förnamn: Kenneth Otto

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Jonasson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1974-06-18

Gatuadress: Linnekullevägen 5

Postnummer: 519 95

Postort: Tostared

Församling: Västra Marks församling (146312)

Kommun: Mark (1463)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Kenneth Otto Jonasson är en man på 85 år som bor på Linnekullevägen 5 i Tostared. bostad är en villa på 278 kvm . Där har han bott i 52 år och 10 dagar sedan han flyttade in den 18 juni 1974. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kenneth Otto Jonasson?

Vad tjänar Kenneth Otto?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kenneth Ottos
Kreditstatus?

Nyfiken på Kenneth Ottos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Linnekullevägen 5

Latitud: 57.457404   |   Longitud: 12.350803

Registrerat på adressen


Linnekullevägen 5
519 95 Tostared

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kenneth Otto kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth Otto hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kenneth Ottos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 278 kvm

Byggår: 1974

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kenneth Otto har inga bolagsengagemang


Mer om Kenneth Otto


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

85 år (och 200 dagar)

Födelsedag

10 december (en torsdag om 165 dagar)

Födelsedatum

1940-12-10 (en tisdag för 31 246 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 4 år och 165 dagar (en tisdag)

Kenneth Otto Jonasson är en man på 85 år som bor på Linnekullevägen 5 i Tostared. bostad är en villa på 278 kvm . Där har han bott i 52 år och 10 dagar sedan han flyttade in den 18 juni 1974. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Kenneth Ottos postnummer, 519 95, är medelinkomsten 395 838 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,94 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Kenneth Otto och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Mark där Kenneth Otto ingår. Kenneth Ottos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 83.

Kenneth Otto bor tillsammans med Linnéa Marianne Jonasson. Hon är en 81 årig kvinna som flyttade in den 18 juni 1974 och har bott där totalt 52 år och 10 dagar. Han är gift med Linnéa Marianne Jonasson .

På Kenneth Ottos nästa födelsedag fyller han 86 år. Den inträffar om 165 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 4 år och 165 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 285 dagar.

Namnet Otto är 'Tyskt namn, kortform av forntyska namn på Aud- ’rikedom’'.

Kenneth Otto har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth Otto i Sverige Kenneth Eriksson i Strängnäs, Otto Rosengren i Malmö och Otto Drakenberg i Lidingö.

Informationen om Kenneth Otto kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kenneth Otto Jonasson