7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Ingalill Henriksdotter

Årsinkomst: Kolla Ingalills lön anonymt

Personnummer: 19401220- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 85 år

Födelsedag: 20 december 1940

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 25 oktober

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Ingalill Henriksdotter

Förnamn: Ingalill

Tilltalsnamn: Ingalill

Efternamn: Henriksdotter

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1995-10-01

Gatuadress: Västra Gunnesgärde 33 lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 417 47

Postort: Göteborg

Distrikt: Tuve

Församling: Tuve-Säve församling (148031)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ingalill

Ingalill Henriksdotter är en kvinna på 85 år som bor på Västra Gunnesgärde 33 lgh 1002 i Göteborg. Ingalills bostad är en lägenhet med 3 rum på 84 kvm . Där har hon bott i 30 år och 265 dagar sedan hon flyttade in den 1 oktober 1995. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ingalill

Informationen om Ingalill kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ingalill Henriksdotter?

Vad tjänar Ingalill?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ingalills
Kreditstatus?

Nyfiken på Ingalills Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Västra Gunnesgärde 33 lgh 1002

Latitud: 57.751713   |   Longitud: 11.930872

Registrerat på adressen


Västra Gunnesgärde 33 lgh 1002
417 47 Göteborg

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ingalill kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ingalill hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ingalills bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 84 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1967

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsförening Gunnesgärde Göteborg Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Revisor Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Revisor 0

Mer om Ingalill


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

85 år (och 185 dagar)

Födelsedag

20 december (en söndag om 180 dagar)

Födelsedatum

1940-12-20 (en fredag för 31 231 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 4 år och 180 dagar (en fredag)

Ingalill Henriksdotter är en kvinna på 85 år som bor på Västra Gunnesgärde 33 lgh 1002 i Göteborg. Ingalills bostad är en lägenhet med 3 rum på 84 kvm . Där har hon bott i 30 år och 265 dagar sedan hon flyttade in den 1 oktober 1995. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Ingalills postnummer, 417 47, är medelinkomsten 393 128 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,93 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ingalill och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Ingalill ingår. Ingalills lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 102.

Ingalill bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.

På Ingalills nästa födelsedag fyller hon 86 år. Den inträffar om 180 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 4 år och 180 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 124 dagar.

Namnet Ingalill är 'Sammansättning av Inga och lill(a), alltså = ’lilla Inga’'.

Ingalill har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsförening Gunnesgärde Göteborg ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ingalill i Sverige Ingalill Mårts i Hedemora, Ingalill Eriksson i Arboga och Ingalill Johansson i Kalmar.

Informationen om Ingalill kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ingalill Henriksdotter