7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Lars-Elis Vikner
Årsinkomst: Kolla Lars-Elis lön anonymt
Personnummer: 19401226-
Ålder: 85 år
Födelsedag: 26 december 1940
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Stenbocken
Telefon: 070-6037079
Namnregistrering
Personnamn: Lars-Elis Vikner
Förnamn: Lars-Elis
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Vikner
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1997-02-01
Gatuadress: Strandgatan 12 G lgh 1501
Våning & dörr: 5 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 891 64
Postort: Örnsköldsvik
Distrikt: Örnsköldsvik
Församling: Örnsköldsviks församling (228401)
Kommun: Örnsköldsvik (2284)
Län: Västernorrland (22)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Lars-Elis Vikner är en 85 årig man bosatt i Örnsköldsvik kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 74 kvm . Där har han bott i sammanlagt 29 år och 151 dagar sedan 1 februari 1997. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Strandgatan 12 G lgh 1501
Registrerat på adressen
891 64 Örnsköldsvik
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars-Elis kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Elis hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lars-Elis bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 74 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Lars-Elis har inga bolagsengagemang
Mer om Lars-Elis
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
85 år (och 188 dagar)
Födelsedag
26 december (en lördag om 177 dagar)
Födelsedatum
1940-12-26 (en torsdag för 31 234 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 4 år och 177 dagar (en torsdag)
Lars-Elis Vikner är en 85 årig man bosatt i Örnsköldsvik kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 74 kvm . Där har han bott i sammanlagt 29 år och 151 dagar sedan 1 februari 1997. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Lars-Elis bostadsområde, på postnummer 891 64, har 2,84 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 427 409 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Örnsköldsvik där Lars-Elis ingår. Lars-Elis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 51.
Lars-Elis bor tillsammans med en 77 årig kvinna vid namn Margita Gustafsson. Hon registrerades på adressen den 1 februari 1997, och har bott där totalt 29 år och 151 dagar. Han är inte gift.
Vill du fira Lars-Elis födelsedag ska du gratulera honom om 177 dagar då han fyller 86 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 4 år och 177 dagar (en torsdag).
Lars-Elis har inga bolagsengagemang.
Informationen om Lars-Elis kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
070-6037079
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046706037079 +46706037079 +4670-6037079 +4670-603 70 79 0706037079 070-6037079 070-603 70 79 070 603 70 79 070 6037079
Vanliga frågor om Lars-Elis Vikner
Var bor Lars-Elis?
Hur gammal är Lars-Elis?
Lars-Elis Vikner är 85 år gammal och föddes den 26 december 1940. Han fyller 86 år den 26 december.
Har Lars-Elis några bolagsengagemang?
Lars-Elis har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Lars-Elis några fordon?
Är Lars-Elis gift?
Lars-Elis är inte gift.
Vilket telefonnummer har Lars-Elis?
Det telefonnummer som finns registrerat för Lars-Elis är 070-6037079.
Vilket stjärntecken har Lars-Elis?
Lars-Elis har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Lars-Elis folkbokförd?
Lars-Elis Vikner är folkbokförd i Örnsköldsvik kommun.
Vilket län tillhör Lars-Elis?
Lars-Elis Vikner tillhör Västernorrland.
Vilken församling tillhör Lars-Elis?
Lars-Elis Vikner tillhör Örnsköldsviks församling.