7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-19

Karl-Erik Eliasson

Årsinkomst: Kolla Karl-Eriks lön anonymt

Personnummer: 19410128- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 85 år

Födelsedag: 28 januari 1941

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Karl-Erik Eliasson

Förnamn: Karl-Erik

Tilltalsnamn: Karl-Erik

Efternamn: Eliasson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-01-29

Gatuadress: Klockljungsvägen 4 lgh 1010

Våning & dörr: Entréplan, dörr 10 från vänster

Postnummer: 294 40

Postort: Sölvesborg

Distrikt: Sölvesborg

Församling: Sölvesborgs församling (108301)

Kommun: Sölvesborg (1083)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

C/O-adress: Eliasson

Gatuadress: Chaplins gränd 14

Postadress: 19277 Sollentuna

Mer om Karl-Erik

Karl-Erik Eliasson är 85 år gammal och bor på Klockljungsvägen 4 lgh 1010 i Sölvesborg. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 31 kvm . Där har han bott i 2 år och 141 dagar sedan han flyttade in den 29 januari 2024. Han har en särskild adress registrerad på Chaplins gränd 14 i Sollentuna. Läs mer om Karl-Erik

Informationen om Karl-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Karl-Erik Eliasson?

Vad tjänar Karl-Erik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Karl-Eriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Karl-Eriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Klockljungsvägen 4 lgh 1010

Latitud: 56.049283   |   Longitud: 14.603442

Registrerat på adressen


Klockljungsvägen 4 lgh 1010
294 40 Sölvesborg

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Karl-Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Karl-Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Karl-Eriks bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 1

Kökstyp: Kokvrå

Boarea: 31 kvm

Bostadskategori: Specialbostad för äldre eller funktionshindrade

Byggår: 2019

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Karl-Erik har inga bolagsengagemang


Mer om Karl-Erik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

85 år (och 142 dagar)

Födelsedag

28 januari (en torsdag om 223 dagar)

Födelsedatum

1941-01-28 (en tisdag för 31 188 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 4 år och 223 dagar (en tisdag)

Karl-Erik Eliasson är 85 år gammal och bor på Klockljungsvägen 4 lgh 1010 i Sölvesborg. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 31 kvm . Där har han bott i 2 år och 141 dagar sedan han flyttade in den 29 januari 2024. Han har en särskild adress registrerad på Chaplins gränd 14 i Sollentuna.

På postnummer 294 40, som är Karl-Eriks bostadsområde, är medelinkomsten 391 703 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,14 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Sölvesborg där Karl-Eriks ingår. Karl-Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 30.

Karl-Erik bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Karl-Erik är inte gift.

Karl-Erik har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 196 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 223 dagar då han fyller 86 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 4 år och 223 dagar (en tisdag).

Karl-Erik har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Karl-Erik i Sverige Karl-Erik Eriksson i Falun, Karl-Erik Nordqvist i Örebro och Karl-Erik Löytölä i Karlstad.

Informationen om Karl-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Karl-Erik Eliasson