7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Ulla Margareta Langetun
Årsinkomst: Kolla Ulla Margaretas lön anonymt
Personnummer: 19410130-
Ålder: 85 år
Födelsedag: 30 januari 1941
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 4 juli
Stjärntecken: Vattumannen
Telefon: 070-7480190
Namnregistrering
Personnamn: Ulla Margareta Langetun
Förnamn: Ulla Margareta
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Langetun
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1993-06-01
Gatuadress: Gnejsvägen 30
Postnummer: 141 39
Postort: Huddinge
Distrikt: Huddinge
Församling: Huddinge församling (012601)
Kommun: Huddinge (0126)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ulla Margareta Langetun är en kvinna på 85 år som bor på Gnejsvägen 30 i Huddinge. bostad är en villa på 129 kvm . Där har hon bott i 33 år och 33 dagar sedan hon flyttade in den 1 juni 1993. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Gnejsvägen 30
Registrerat på adressen
141 39 Huddinge
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ulla Margareta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ulla Margareta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ulla Margaretas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 129 kvm
Byggår: 1930
Bolagsengagemang | 0 st
Ulla Margareta har inga bolagsengagemang
Mer om Ulla Margareta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
85 år (och 155 dagar)
Födelsedag
30 januari (en lördag om 210 dagar)
Födelsedatum
1941-01-30 (en torsdag för 31 201 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 4 år och 210 dagar (en torsdag)
Ulla Margareta Langetun är en kvinna på 85 år som bor på Gnejsvägen 30 i Huddinge. bostad är en villa på 129 kvm . Där har hon bott i 33 år och 33 dagar sedan hon flyttade in den 1 juni 1993. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Ulla Margaretas postnummer, 141 39, är medelinkomsten 555 658 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,06 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ulla Margareta och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Huddinge där Ulla Margareta ingår. Ulla Margaretas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 51.
Ulla Margareta bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.
På Ulla Margaretas nästa födelsedag fyller hon 86 år. Den inträffar om 210 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 4 år och 210 dagar (en torsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den idag.
Namnet Ulla är 'Kortform av Ulrika'.
Ulla Margareta har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ulla Margareta i Sverige Margareta Grääs i Kalmar, Ulla Nilsson i Karlskoga och Ulla Skoog i Göteborg.
Informationen om Ulla Margareta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
070-7480190
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046707480190 +46707480190 +4670-7480190 +4670-748 01 90 0707480190 070-7480190 070-748 01 90 070 748 01 90 070 7480190
Vanliga frågor om Ulla Margareta Langetun
Var bor Ulla Margareta?
Hur gammal är Ulla Margareta?
Ulla Margareta Langetun är 85 år gammal och föddes den 30 januari 1941. Hon fyller 86 år den 30 januari.
Har Ulla Margareta några bolagsengagemang?
Ulla Margareta har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ulla Margareta några fordon?
Är Ulla Margareta gift?
Ulla Margareta är inte gift.
Vilket telefonnummer har Ulla Margareta?
Det telefonnummer som finns registrerat för Ulla Margareta är 070-7480190.
Vilket stjärntecken har Ulla Margareta?
Ulla Margareta har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Ulla Margareta folkbokförd?
Ulla Margareta Langetun är folkbokförd i Huddinge kommun.
Vilket län tillhör Ulla Margareta?
Ulla Margareta Langetun tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Ulla Margareta?
Ulla Margareta Langetun tillhör Huddinge församling.