7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Karl-Erik Nilsson

Årsinkomst: Kolla Karl-Eriks lön anonymt

Personnummer: 19410209- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 85 år

Födelsedag: 9 februari 1941

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Karl-Erik Nilsson

Förnamn: Karl-Erik

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Nilsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1965-01-20

Gatuadress: Kålleboda Älverud 1

Postnummer: 672 91

Postort: Årjäng

Distrikt: Sillerud

Församling: Silleruds församling (176502)

Kommun: Årjäng (1765)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Karl-Erik Nilsson är en man på 85 år som bor på Kålleboda Älverud 1 i Årjäng. Där har han bott i 61 år och 162 dagar sedan han flyttade in den 20 januari 1965. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Karl-Erik Nilsson?

Vad tjänar Karl-Erik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Karl-Eriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Karl-Eriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kålleboda Älverud 1

Latitud: 59.365044   |   Longitud: 12.297317

Registrerat på adressen


Kålleboda Älverud 1
672 91 Årjäng

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Karl-Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Karl-Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Karl-Erik har inga bolagsengagemang


Mer om Karl-Erik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

85 år (och 142 dagar)

Födelsedag

09 februari (en tisdag om 223 dagar)

Födelsedatum

1941-02-09 (en söndag för 31 188 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 4 år och 223 dagar (en söndag)

Karl-Erik Nilsson är en man på 85 år som bor på Kålleboda Älverud 1 i Årjäng. Där har han bott i 61 år och 162 dagar sedan han flyttade in den 20 januari 1965. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Karl-Eriks postnummer, 672 91, är medelinkomsten 323 493 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,25 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Karl-Erik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Årjäng där Karl-Erik ingår. Karl-Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.

Karl-Erik bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Karl-Eriks nästa födelsedag fyller han 86 år. Den inträffar om 223 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 4 år och 223 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Karl-Erik har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Karl-Erik i Sverige Karl-Erik Eriksson i Falun, Karl-Erik Nordqvist i Örebro och Karl-Erik Löytölä i Karlstad.

Informationen om Karl-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Karl-Erik Nilsson