7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Gunilla Martina Jansson
Årsinkomst: Kolla Gunilla Martinas lön anonymt
Personnummer: 19410309-
Ålder: 85 år
Födelsedag: 9 mars 1941
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 30 januari
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Gunilla Martina Jansson
Förnamn: Gunilla Martina
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Jansson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Gatuadress: Murargatan 8 C lgh 1004
Våning & dörr: Entréplan, dörr 4 från vänster
Postnummer: 754 37
Postort: Uppsala
Församling: Vaksala församling (038004)
Kommun: Uppsala (0380)
Län: Uppsala (03)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Gunilla Martina Jansson är en kvinna på 85 år som bor på Murargatan 8 C lgh 1004 i Uppsala. bostad är en lägenhet med 3 rum på 71 kvm . Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Murargatan 8 C lgh 1004
Registrerat på adressen
754 37 Uppsala
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Gunilla Martina kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Gunilla Martina hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Gunilla Martinas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 71 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1956
Bolagsengagemang | 0 st
Gunilla Martina har inga bolagsengagemang
Mer om Gunilla Martina
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
85 år (och 114 dagar)
Födelsedag
09 mars (en tisdag om 251 dagar)
Födelsedatum
1941-03-09 (en söndag för 31 160 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 4 år och 251 dagar (en söndag)
Gunilla Martina Jansson är en kvinna på 85 år som bor på Murargatan 8 C lgh 1004 i Uppsala. bostad är en lägenhet med 3 rum på 71 kvm . Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Gunilla Martinas postnummer, 754 37, är medelinkomsten 385 027 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,43 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Gunilla Martina och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppsala där Gunilla Martina ingår. Gunilla Martinas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 377.
Gunilla Martina bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är gift med Bengt Ingemar Jansson .
På Gunilla Martinas nästa födelsedag fyller hon 86 år. Den inträffar om 251 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 4 år och 251 dagar (en söndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 213 dagar.
Namnet Gunilla är 'Latiniserad form av Gunhild'.
Gunilla Martina har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Gunilla Martina i Sverige Gunilla von Platen i Stockholm, Martina Schaub i Mölndal och Martina Montelius i Vällingby.
Informationen om Gunilla Martina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Gunilla Martina Jansson
Var bor Gunilla Martina?
Hur gammal är Gunilla Martina?
Gunilla Martina Jansson är 85 år gammal och föddes den 9 mars 1941. Hon fyller 86 år den 9 mars.
Har Gunilla Martina några bolagsengagemang?
Gunilla Martina har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Gunilla Martina några fordon?
Är Gunilla Martina gift?
Gunilla Martina är gift med Bengt Ingemar Jansson.
Vilket telefonnummer har Gunilla Martina?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Gunilla Martina.
Vilket stjärntecken har Gunilla Martina?
Gunilla Martina har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Gunilla Martina folkbokförd?
Gunilla Martina Jansson är folkbokförd i Uppsala kommun.
Vilket län tillhör Gunilla Martina?
Gunilla Martina Jansson tillhör Uppsala.
Vilken församling tillhör Gunilla Martina?
Gunilla Martina Jansson tillhör Vaksala församling.