7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-19

Ann-Marie Jonsson

Årsinkomst: Kolla Ann-Maries lön anonymt

Personnummer: 19410414- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 85 år

Födelsedag: 14 april 1941

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Ann-Marie Jonsson

Förnamn: Ann-Marie

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Jonsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1982-02-08

Gatuadress: Postförarvägen 8

Postnummer: 443 50

Postort: Lerum

Församling: Lerums församling (144101)

Kommun: Lerum (1441)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ann-Marie Jonsson är en 85 årig kvinna och bosatt på Postförarvägen 8 i Lerum. Hennes bostad är en villa på 149 kvm . Hon flyttade in på adressen den 8 februari 1982 och har sammanlagt bott där i 44 år och 161 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ann-Marie Jonsson?

Vad tjänar Ann-Marie?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ann-Maries
Kreditstatus?

Nyfiken på Ann-Maries Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Postförarvägen 8

Latitud: 57.754813   |   Longitud: 12.256467

Registrerat på adressen


Postförarvägen 8
443 50 Lerum

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
JONSSON, ANN-MARIE Status Aktiv
Ansvarig Ann-Marie Jonsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Ann-Marie Jonsson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ann-Marie kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ann-Marie hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ann-Maries bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 149 kvm

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
JONSSON, ANN-MARIE Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Ann-Marie


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

85 år (och 96 dagar)

Födelsedag

14 april (en onsdag om 269 dagar)

Födelsedatum

1941-04-14 (en måndag för 31 142 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 4 år och 269 dagar (en måndag)

Ann-Marie Jonsson är en 85 årig kvinna och bosatt på Postförarvägen 8 i Lerum. Hennes bostad är en villa på 149 kvm . Hon flyttade in på adressen den 8 februari 1982 och har sammanlagt bott där i 44 år och 161 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Ann-Maries bostadsområde, på postnummer 443 50, är 476 849 kr per år och 2,60 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Lerum där Ann-Maries ingår. Ann-Maries lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 52.

Förutom Ann-Marie bor också Lars-Göran Svensson på adressen. Där har han bott i 55 år och 55 dagar sedan han först registrerades där den 25 maj 1971. Ann-Marie är gift med Lars-Göran Svensson .

Ann-Maries nästa födelsedag är om 269 dagar då hon fyller 86 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 166 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 4 år och 269 dagar (en måndag).

Ann-Marie har 1 bolagsengagemang ( JONSSON, ANN-MARIE ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ann-Marie i Sverige Ann-Marie Larsson i Stockholm, Ann-Marie Amsjö i Göteborg och Ann-Marie Åström i Stockholm.

Informationen om Ann-Marie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ann-Marie Jonsson