7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Adolf Kerer

Årsinkomst: Kolla Adolfs lön anonymt

Personnummer: 19410426- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 85 år

Födelsedag: 26 april 1941

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 23 juni

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Adolf Kerer

Förnamn: Adolf

Tilltalsnamn: Adolf

Efternamn: Kerer

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1999-08-06

Gatuadress: Snälleröd 4778 A

Postnummer: 264 54

Postort: Ljungbyhed

Församling: Riseberga-Färingtofta församling (127605)

Kommun: Klippan (1276)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Adolf

Adolf Kerer är en 85 årig man bosatt i Klippan kommun. Han bor i en villa på 77 kvm . Där har han bott i sammanlagt 26 år och 337 dagar sedan 6 augusti 1999. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Adolf

Informationen om Adolf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Adolf Kerer?

Vad tjänar Adolf?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Adolfs
Kreditstatus?

Nyfiken på Adolfs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Snälleröd 4778 A

Latitud: 56.016077   |   Longitud: 13.422036

Registrerat på adressen


Snälleröd 4778 A
264 54 Ljungbyhed

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Adolf kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Adolf hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Adolfs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 77 kvm

Byggår: 1967

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Adolf har inga bolagsengagemang


Mer om Adolf


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

85 år (och 74 dagar)

Födelsedag

26 april (en måndag om 291 dagar)

Födelsedatum

1941-04-26 (en lördag för 31 120 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 4 år och 291 dagar (en lördag)

Adolf Kerer är en 85 årig man bosatt i Klippan kommun. Han bor i en villa på 77 kvm . Där har han bott i sammanlagt 26 år och 337 dagar sedan 6 augusti 1999. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Adolfs bostadsområde, på postnummer 264 54, har 6,99 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 375 446 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Klippan där Adolfs ingår. Adolfs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 38.

Adolf bor tillsammans med en 75 årig kvinna vid namn Rita Inge Schliwka. Hon registrerades på adressen den 11 september 2024, och har bott där totalt 1 år och 301 dagar. Han är inte gift.

Vill du fira Adolfs födelsedag ska du gratulera honom om 291 dagar då han fyller 86 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 349 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 90 år om 4 år och 291 dagar (en lördag).

Namnet Adolf är 'Tyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’ädel’ och ’varg’'.

Adolf har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Adolf i Sverige det senaste kvartalet är Adolf Franzén i Solna, Adolf Kropf i Kilafors och Adolf Willim i Vadstena.

Informationen om Adolf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Adolf Kerer