7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-26

Abdol Mohammad Kianoush

Årsinkomst: Kolla Abdols lön anonymt

Personnummer: 19410615- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 85 år

Födelsedag: 15 juni 1941

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Abdol Mohammad Kianoush

Förnamn: Abdol Mohammad

Tilltalsnamn: Abdol

Efternamn: Kianoush

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-04-29

Gatuadress: Helsingforsgatan 65 lgh 1203

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 164 78

Postort: Kista

Distrikt: Kista

Församling: Spånga-Kista församling (018041)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Abdol

Abdol Kianoush är en 85 årig man bosatt i Stockholm kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Där har han bott i sammanlagt 2 år och 88 dagar sedan 29 april 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Abdol

Informationen om Abdol kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Abdol Kianoush?

Vad tjänar Abdol?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Abdols
Kreditstatus?

Nyfiken på Abdols Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Helsingforsgatan 65 lgh 1203

Latitud: 59.412774   |   Longitud: 17.915269

Registrerat på adressen


Helsingforsgatan 65 lgh 1203
164 78 Kista

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Abdol kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Abdol hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Abdols bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 75 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Abdol har inga bolagsengagemang


Mer om Abdol


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

85 år (och 41 dagar)

Födelsedag

15 juni (en tisdag om 324 dagar)

Födelsedatum

1941-06-15 (en söndag för 31 087 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 4 år och 324 dagar (en söndag)

Abdol Kianoush är en 85 årig man bosatt i Stockholm kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Där har han bott i sammanlagt 2 år och 88 dagar sedan 29 april 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Abdols bostadsområde, på postnummer 164 78, har 3,75 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 316 683 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Abdols ingår. Abdols lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 287.

Abdol bor tillsammans med en 75 årig kvinna vid namn Mahin Moradi. Hon registrerades på adressen den 8 juni 2005, och har bott där totalt 21 år och 48 dagar. Han är inte gift.

Vill du fira Abdols födelsedag ska du gratulera honom om 324 dagar då han fyller 86 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 159 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 4 år och 324 dagar (en söndag).

Abdol har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Abdol i Sverige det senaste kvartalet är Abdol Rahmanian i Sjövik, Abdol Andesh i Karlstad och Abdol Rahimi i Göteborg.

Informationen om Abdol kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Abdol Kianoush