7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Jürgen Dieter Holoch
Årsinkomst: Kolla Jürgen Dieters lön anonymt
Personnummer: 19410920-
Ålder: 84 år
Födelsedag: 20 september 1941
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 9 juli
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Jürgen Dieter Holoch
Förnamn: Jürgen Dieter
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Holoch
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2019-10-04
Gatuadress: Ekvägen 11 lgh 1002
Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster
Postnummer: 865 31
Postort: Alnö
Distrikt: Alnö
Församling: Alnö församling (228104)
Kommun: Sundsvall (2281)
Län: Västernorrland (22)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Jürgen Dieter Holoch är en man på 84 år som bor på Ekvägen 11 lgh 1002 i Alnö. bostad är en lägenhet med 3 rum på 77 kvm . Där har han bott i 6 år och 273 dagar sedan han flyttade in den 4 oktober 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ekvägen 11 lgh 1002
Registrerat på adressen
865 31 Alnö
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Jürgen Dieter kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Jürgen Dieter hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Jürgen Dieters bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 77 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1965
Bolagsengagemang | 0 st
Jürgen Dieter har inga bolagsengagemang
Mer om Jürgen Dieter
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
84 år (och 287 dagar)
Födelsedag
20 september (en söndag om 78 dagar)
Födelsedatum
1941-09-20 (en lördag för 30 968 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 5 år och 78 dagar (en lördag)
Jürgen Dieter Holoch är en man på 84 år som bor på Ekvägen 11 lgh 1002 i Alnö. bostad är en lägenhet med 3 rum på 77 kvm . Där har han bott i 6 år och 273 dagar sedan han flyttade in den 4 oktober 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Jürgen Dieters postnummer, 865 31, är medelinkomsten 399 395 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,63 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jürgen Dieter och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sundsvall där Jürgen Dieter ingår. Jürgen Dieters lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 207.
Jürgen Dieter bor tillsammans med Monica Holoch. Hon är en 84 årig kvinna som flyttade in den 4 oktober 2019 och har bott där totalt 6 år och 273 dagar. Han är gift med Monica Holoch .
På Jürgen Dieters nästa födelsedag fyller han 85 år. Den inträffar om 78 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 5 år och 78 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 5 dagar.
Jürgen Dieter har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jürgen Dieter i Sverige Dieter Morud Haak i Lidköping, Jürgen Schafhausen i Lysekil och Jürgen Boldt i Falköping.
Informationen om Jürgen Dieter kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Jürgen Dieter Holoch
Var bor Jürgen Dieter?
Hur gammal är Jürgen Dieter?
Jürgen Dieter Holoch är 84 år gammal och föddes den 20 september 1941. Han fyller 85 år den 20 september.
Har Jürgen Dieter några bolagsengagemang?
Jürgen Dieter har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Jürgen Dieter några fordon?
Är Jürgen Dieter gift?
Jürgen Dieter är gift med Monica Holoch.
Vilket telefonnummer har Jürgen Dieter?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Jürgen Dieter.
Vilket stjärntecken har Jürgen Dieter?
Jürgen Dieter har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Jürgen Dieter folkbokförd?
Jürgen Dieter Holoch är folkbokförd i Sundsvall kommun.
Vilket län tillhör Jürgen Dieter?
Jürgen Dieter Holoch tillhör Västernorrland.
Vilken församling tillhör Jürgen Dieter?
Jürgen Dieter Holoch tillhör Alnö församling.