7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-09-12

Wolfgang Erwin Pannwitz

Årsinkomst: Kolla Wolfgang Erwins lön anonymt

Personnummer: 19410920- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 84 år

Födelsedag: 20 september 1941

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Wolfgang Erwin Pannwitz

Förnamn: Wolfgang Erwin

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Pannwitz

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1978-12-28

Gatuadress: Pansars väg 3

Postnummer: 305 64

Postort: Gullbrandstorp

Församling: Harplinge-Steninge församling (138011)

Kommun: Halmstad (1380)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Wolfgang Erwin Pannwitz är en man på 84 år som bor på Pansars väg 3 i Gullbrandstorp. bostad är en villa på 112 kvm . Där har han bott i 47 år och 258 dagar sedan han flyttade in den 28 december 1978. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Wolfgang Erwin Pannwitz?

Vad tjänar Wolfgang Erwin?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Wolfgang Erwins
Kreditstatus?

Nyfiken på Wolfgang Erwins Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Pansars väg 3

Latitud: 56.710508   |   Longitud: 12.731428

Registrerat på adressen


Pansars väg 3
305 64 Gullbrandstorp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Wolfgang Erwin kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Wolfgang Erwin hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Wolfgang Erwins bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 112 kvm

Byggår: 1950

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Wolfgang Erwin har inga bolagsengagemang


Mer om Wolfgang Erwin


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

84 år (och 357 dagar)

Födelsedag

20 september (en söndag om 8 dagar)

Födelsedatum

1941-09-20 (en lördag för 31 038 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 5 år och 8 dagar (en lördag)

Wolfgang Erwin Pannwitz är en man på 84 år som bor på Pansars väg 3 i Gullbrandstorp. bostad är en villa på 112 kvm . Där har han bott i 47 år och 258 dagar sedan han flyttade in den 28 december 1978. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Wolfgang Erwins postnummer, 305 64, är medelinkomsten 425 898 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,52 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Wolfgang Erwin och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Wolfgang Erwin ingår. Wolfgang Erwins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 186.

Wolfgang Erwin bor tillsammans med Birgitta Andersson. Hon är en 79 årig kvinna som flyttade in den 28 december 1978 och har bott där totalt 47 år och 258 dagar. Han är inte gift.

På Wolfgang Erwins nästa födelsedag fyller han 85 år. Den inträffar om 8 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 5 år och 8 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 111 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Wolfgang Erwin har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Wolfgang Erwin i Sverige Erwin Becker i Göteborg, Wolfgang Dorsin i Stockholm och Wolfgang Nedlich i Halmstad.

Informationen om Wolfgang Erwin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Wolfgang Erwin Pannwitz