7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Margareth Elisabet Johansson
Årsinkomst: Kolla Margareth Elisabets lön anonymt
Personnummer: 19420331-
Ålder: 84 år
Födelsedag: 31 mars 1942
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 19 november
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Margareth Elisabet Johansson
Förnamn: Margareth Elisabet
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Johansson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1962-09-01
Gatuadress: Möja Långviksnäs 296
Postnummer: 130 43
Postort: Möja
Församling: Djurö, Möja och Nämdö församling (012003)
Kommun: Värmdö (0120)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Margareth Elisabet Johansson är 84 år och bosatt på Möja Långviksnäs 296 i Möja. Hon bor i en villa på 77 kvm . Där har hon bott i 63 år och 302 dagar sedan hon flyttade in den 1 september 1962. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Möja Långviksnäs 296
Registrerat på adressen
130 43 Möja
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2004-04-09 (22 år) Ägare Margareth Elisabet Johansson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2004-04-09 (22 år) | Margareth Elisabet Johansson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Margareth Elisabet kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Margareth Elisabet hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Margareth Elisabets bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 77 kvm
Byggår: 1963
Bolagsengagemang | 0 st
Margareth Elisabet har inga bolagsengagemang
Mer om Margareth Elisabet
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
84 år (och 91 dagar)
Födelsedag
31 mars (en onsdag om 274 dagar)
Födelsedatum
1942-03-31 (en tisdag för 30 772 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 5 år och 275 dagar (en onsdag)
Margareth Elisabet Johansson är 84 år och bosatt på Möja Långviksnäs 296 i Möja. Hon bor i en villa på 77 kvm . Där har hon bott i 63 år och 302 dagar sedan hon flyttade in den 1 september 1962. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 130 43, är medelinkomsten 413 876 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,59 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Värmdö där Margareth Elisabet ingår. Margareth Elisabets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.
Margareth Elisabet bor tillsammans med Lars-Erik Karl Johansson. Det finns även en hund på Margareth Elisabets adress som hon är ägare till. Hon är gift med Lars-Erik Karl Johansson .
Margareth Elisabet fyller 85 år om 274 dagar och har namnsdag om 142 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 90 år om 5 år och 275 dagar (en onsdag).
Namnet Elisabet är 'Bibliskt namn, eg. grekisk ombildning av ett hebreiskt namn med bet. ’Gud är fullkomlighet’'.
Margareth Elisabet har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Margareth Elisabet i Sverige Elisabet Frerot Södergren i Stocksund, Margareth Myrbäck i Visby och Margareth Örbrink i Stockholm.
Informationen om Margareth Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Margareth Elisabet Johansson
Var bor Margareth Elisabet?
Hur gammal är Margareth Elisabet?
Margareth Elisabet Johansson är 84 år gammal och föddes den 31 mars 1942. Hon fyller 85 år den 31 mars.
Har Margareth Elisabet några bolagsengagemang?
Margareth Elisabet har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Margareth Elisabet några fordon?
Är Margareth Elisabet gift?
Margareth Elisabet är gift med Lars-Erik Karl Johansson.
Vilket telefonnummer har Margareth Elisabet?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Margareth Elisabet.
Vilket stjärntecken har Margareth Elisabet?
Margareth Elisabet har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Margareth Elisabet folkbokförd?
Margareth Elisabet Johansson är folkbokförd i Värmdö kommun.
Vilket län tillhör Margareth Elisabet?
Margareth Elisabet Johansson tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Margareth Elisabet?
Margareth Elisabet Johansson tillhör Djurö, Möja och Nämdö församling.