Adress:
Bryggargränd 10792 31 Mora
Fordonsinnehav:
Om Per-Erik
I Mora, som är Per-Erik Döss hemkommun, finns det 253 inkomstmiljonärer Andelen med betalningsanmärkningar i hans postnummer 792 31 är 2,8 % och medelinkomsten är 321 376 kr per år. Kvinnornas snittinkomst i detta postnummer... Läs mer om Per-Erik
Informationen om Per-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Se Per-Eriks privatekonomi gratis!
Med vår nya tjänst får du en indikation på om Per-Erik förmodligen har en god privatekonomi eller inte. Genom att räntekolla Per-Erik så får du svaret - helt anonymt. Tjänsten bygger på Per-Eriks lön och ev anmärkningar mm.
Se Per-Eriks ekonomi anonymt!Personuppgifter
Namnregistrering
- Personnamn
- Per-Erik Döss
- Förnamn
- Per-Erik
- Tilltalsnamn
- Ej registrerat
- Efternamn
- Döss
- Mellannamn
- Finns ej registrerat
Folkbokföring
- Adressändring
- 2018-03-21
- Gatuadress
- Bryggargränd 10
- Postnummer
- 792 31
- Postort
- Mora
- Distrikt
- Mora
- Församling
- Mora församling (206201)
- Kommun
-
Mora (2062)
- Län
- Dalarna (20)
Särskild adress
Personen har ingen särskild adress registrerad
Under förra månaden var Stefan Johansson den mest eftersökta i Mora kommun, och igår var Gabriel Simonsson den som var mest eftersökt i hela Sverige. Se alla topplistor med mest eftersökta
Vad tjänar Per-Erik Döss?
I Lönekollen kan du se vad Per-Erik har för lön samt vad han har i inkomst av kapital. Du kan också se om han har några tidigare betalningsanmärkningar. Helt anonymt - och direkt på skärmen
Se vad Per-Erik tjänarNu 249 kr - ordinarie 299 kr

Nyhet! Nu kan du betala Lönekollen med Swish via Klarna!
Karta & vägbeskrivning till Bryggargränd 10
Registrerat på adressen
792 31 Mora
Summering
Företag |
---|
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB. |
Hundar |
---|
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 2595 hundar registrerade. |
Bolagsengagemang
Per-Erik är verklig huvudman för följande företag:
Mer om Per-Erik
-
Namnsdag
-
Stjärntecken
- Oxen (ej i verkligheten)
-
Ålder
- 80 år (och 104 dagar)
-
Födelsedag
- 28 april (en fredag om 261 dagar)
-
Födelsedatum
- 1942-04-28 (en tisdag för 29 324 dagar sedan)
-
Nästa jubileum
- Fyller 90 år om 9 år och 262 dagar (en onsdag)
I Mora, som är Per-Erik Döss hemkommun, finns det 253 inkomstmiljonärer Andelen med betalningsanmärkningar i hans postnummer 792 31 är 2,8 % och medelinkomsten är 321 376 kr per år. Kvinnornas snittinkomst i detta postnummer uppgår till 85,1 % av männens, medan snittet för hela Sverige är 74,7 %.
Per-Erik Döss är folkbokförd i Mora kommun på Bryggargränd 10 i postorten Mora. Hans bostad är belägen i Mora församling. Antal mantalsskrivna på adressen är 1 person, Per-Erik Döss (80 år).
När Per-Erik Döss såg dagens ljus för första gången var Per Albin Hansson (Socialdemokraterna) Sveriges statsminister. Det året uppgick vår befolkning till 6 458 200 personer och svenska mästare i herrarnas fotboll blev IFK Göteborg. Han föddes på våren i stjärntecknet oxe (Hästens år enligt kinesiskt horoskop). Han är 40-talist. Han fyller 81 år om 261 dagar. Han är inte gift.
Per-Erik har inga bolagsengagemang.
Det görs över 100 miljoner personsökningar på Ratsit varje år och de tre mest eftersökta i Mora kommun den senaste månaden är Stefan Johansson, Martin Karlsson och Bernt Persson. Se topplistan över alla mest eftersökta i Mora kommun här. Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Per-Erik i Sverige Per-Erik Kalla i Tärendö, Per-Erik Nilsson i Stockholm och Per-Erik Ginning i Vadstena.
Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Mora där Per-Erik ingår. Per-Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.
Informationen om Per-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Se alla inkomster i Per-Eriks kommun.