7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-19
Hans Erik Regnér
Årsinkomst: Kolla Hans lön anonymt
Personnummer: 19420603-
Ålder: 84 år
Födelsedag: 3 juni 1942
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 29 augusti
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Hans Erik Regnér
Förnamn: Hans Erik
Tilltalsnamn: Hans
Efternamn: Regnér
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1986-11-13
Gatuadress: Gamla Tanneforsvägen 24 lgh 1101
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 582 54
Postort: Linköping
Församling: Tannefors församling (058039)
Kommun: Linköping (0580)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Hans
Hans Regnér är en 84 årig man och bosatt på Gamla Tanneforsvägen 24 lgh 1101 i Linköping. Hans bostad är en villa på 63 kvm . Han flyttade in på adressen den 13 november 1986 och har sammanlagt bott där i 39 år och 218 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Hans
Informationen om Hans kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Gamla Tanneforsvägen 24 lgh 1101
Registrerat på adressen
582 54 Linköping
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Hans Erik Regnér (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Hans Erik Regnér (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Hans kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Hans hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Hans bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 63 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Hans
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
84 år (och 16 dagar)
Födelsedag
03 juni (en torsdag om 349 dagar)
Födelsedatum
1942-06-03 (en onsdag för 30 697 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 5 år och 350 dagar (en torsdag)
Hans Regnér är en 84 årig man och bosatt på Gamla Tanneforsvägen 24 lgh 1101 i Linköping. Hans bostad är en villa på 63 kvm . Han flyttade in på adressen den 13 november 1986 och har sammanlagt bott där i 39 år och 218 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Hans bostadsområde, på postnummer 582 54, är 366 307 kr per år och 6,93 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Hans ingår. Hans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 109.
Hans bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hans är inte gift.
Hans nästa födelsedag är om 349 dagar då han fyller 85 år. Hans namnsdag är om 71 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 5 år och 350 dagar (en torsdag).
Namnet Hans är 'Tysk kortform av Johannes'.
Hans har 1 bolagsengagemang (
Regnér, Hans
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hans i Sverige Hans Blom i Vimmerby, Hans Benndorf i Lidingö och Hans Wiklund i Stockholm.
Informationen om Hans kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Hans Regnér
Var bor Hans?
Hur gammal är Hans?
Hans Regnér är 84 år gammal och föddes den 3 juni 1942. Han fyller 85 år den 3 juni.
Har Hans några bolagsengagemang?
Hans har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Regnér, Hans . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Hans några fordon?
Är Hans gift?
Hans är inte gift.
Vilket telefonnummer har Hans?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Hans.
Vilket stjärntecken har Hans?
Hans har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Hans folkbokförd?
Hans Regnér är folkbokförd i Linköping kommun.
Vilket län tillhör Hans?
Hans Regnér tillhör Östergötland.
Vilken församling tillhör Hans?
Hans Regnér tillhör Tannefors församling.