7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Sten Lennart Fransson
Årsinkomst: Kolla Sten Lennarts lön anonymt
Personnummer: 19420620-
Ålder: 84 år
Födelsedag: 20 juni 1942
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 14 december
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Sten Lennart Fransson
Förnamn: Sten Lennart
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Fransson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Gatuadress: Löjtnantsvägen 14
Postnummer: 562 30
Postort: Norrahammar
Församling: Norrahammars församling (068008)
Kommun: Jönköping (0680)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Sten Lennart Fransson är en man på 84 år som bor på Löjtnantsvägen 14 i Norrahammar. bostad är en villa på 160 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Löjtnantsvägen 14
Registrerat på adressen
562 30 Norrahammar
Personer
Telefonnummer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lön |
Aktiv |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sten Lennart kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sten Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sten Lennarts bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 160 kvm
Byggår: 1980
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Sten Lennart
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
84 år (och 15 dagar)
Födelsedag
20 juni (en söndag om 350 dagar)
Födelsedatum
1942-06-20 (en lördag för 30 696 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 5 år och 351 dagar (en söndag)
Sten Lennart Fransson är en man på 84 år som bor på Löjtnantsvägen 14 i Norrahammar. bostad är en villa på 160 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Sten Lennarts postnummer, 562 30, är medelinkomsten 533 350 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,86 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Sten Lennart och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Sten Lennart ingår. Sten Lennarts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 263.
Sten Lennart bor tillsammans med Siri Margareta Fransson. Hon är en 82 årig kvinna. Han är gift med Siri Margareta Fransson .
På Sten Lennarts nästa födelsedag fyller han 85 år. Den inträffar om 350 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 5 år och 351 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 162 dagar.
Namnet Sten är 'Nordiskt namn, samma ord som substantivet sten'.
Sten Lennart har 1 bolagsengagemang (
Hovslätts Byggvaror
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sten Lennart i Sverige Lennart Jansson i Djurhamn, Sten Friberg i Lund och Sten Nilsson i Karlskoga.
Informationen om Sten Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sten Lennart Fransson
Var bor Sten Lennart?
Hur gammal är Sten Lennart?
Sten Lennart Fransson är 84 år gammal och föddes den 20 juni 1942. Han fyller 85 år den 20 juni.
Har Sten Lennart några bolagsengagemang?
Sten Lennart har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Hovslätts Byggvaror . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Sten Lennart några fordon?
Är Sten Lennart gift?
Sten Lennart är gift med Siri Margareta Fransson.
Vilket telefonnummer har Sten Lennart?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sten Lennart.
Vilket stjärntecken har Sten Lennart?
Sten Lennart har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Sten Lennart folkbokförd?
Sten Lennart Fransson är folkbokförd i Jönköping kommun.
Vilket län tillhör Sten Lennart?
Sten Lennart Fransson tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Sten Lennart?
Sten Lennart Fransson tillhör Norrahammars församling.