7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Estrid Linnéa Kristina Landmark
Årsinkomst: Kolla Estrid Linnéa Kristinas lön anonymt
Personnummer: 19420724-
Ålder: 83 år
Födelsedag: 24 juli 1942
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 24 juli
Stjärntecken: Lejonet
Telefon: 070-6231737
Namnregistrering
Personnamn: Estrid Linnéa Kristina Landmark
Förnamn: Estrid Linnéa Kristina
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Landmark
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1968-04-05
Gatuadress: Hermelinvägen 8
Postnummer: 134 33
Postort: Gustavsberg
Församling: Gustavsberg-Ingarö församling (012006)
Kommun: Värmdö (0120)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Estrid Linnéa Kristina Landmark är en 83 årig kvinna och bosatt på Hermelinvägen 8 i Gustavsberg. Hennes bostad är en villa på 132 kvm . Hon flyttade in på adressen den 5 april 1968 och har sammanlagt bott där i 58 år och 86 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hermelinvägen 8
Registrerat på adressen
134 33 Gustavsberg
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Estrid Linnéa Kristina kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Estrid Linnéa Kristina hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Estrid Linnéa Kristinas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 132 kvm
Byggår: 1972
Bolagsengagemang | 0 st
Estrid Linnéa Kristina har inga bolagsengagemang
Mer om Estrid Linnéa Kristina
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
83 år (och 341 dagar)
Födelsedag
24 juli (en fredag om 24 dagar)
Födelsedatum
1942-07-24 (en fredag för 30 657 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 6 år och 24 dagar (en lördag)
Estrid Linnéa Kristina Landmark är en 83 årig kvinna och bosatt på Hermelinvägen 8 i Gustavsberg. Hennes bostad är en villa på 132 kvm . Hon flyttade in på adressen den 5 april 1968 och har sammanlagt bott där i 58 år och 86 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Estrid Linnéa Kristinas bostadsområde, på postnummer 134 33, är 455 208 kr per år och 2,60 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Värmdö där Estrid Linnéa Kristinas ingår. Estrid Linnéa Kristinas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.
Förutom Estrid Linnéa Kristina bor också Sven Inge Landmark på adressen. Där har han bott i 58 år och 86 dagar sedan han först registrerades där den 5 april 1968. Estrid Linnéa Kristina är gift med Sven Inge Landmark .
Estrid Linnéa Kristinas nästa födelsedag är om 24 dagar då hon fyller 84 år. Hennes namnsdag är om 24 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 6 år och 24 dagar (en lördag).
Namnet Kristina är 'Latinskt namn (Christi´na, eg. Christia´na) med bet. ’den kristna’'.
Estrid Linnéa Kristina har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Estrid Linnéa Kristina i Sverige Estrid Nimåker i Trelleborg, Kristina Nordström Holmqvist i Mörarp och Linnéa Wikblad i Stockholm.
Informationen om Estrid Linnéa Kristina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
070-6231737
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046706231737 +46706231737 +4670-6231737 +4670-623 17 37 0706231737 070-6231737 070-623 17 37 070 623 17 37 070 6231737
Vanliga frågor om Estrid Linnéa Kristina Landmark
Var bor Estrid Linnéa Kristina?
Hur gammal är Estrid Linnéa Kristina?
Estrid Linnéa Kristina Landmark är 83 år gammal och föddes den 24 juli 1942. Hon fyller 84 år den 24 juli.
Har Estrid Linnéa Kristina några bolagsengagemang?
Estrid Linnéa Kristina har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Estrid Linnéa Kristina några fordon?
Är Estrid Linnéa Kristina gift?
Estrid Linnéa Kristina är gift med Sven Inge Landmark.
Vilket telefonnummer har Estrid Linnéa Kristina?
Det telefonnummer som finns registrerat för Estrid Linnéa Kristina är 070-6231737.
Vilket stjärntecken har Estrid Linnéa Kristina?
Estrid Linnéa Kristina har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Estrid Linnéa Kristina folkbokförd?
Estrid Linnéa Kristina Landmark är folkbokförd i Värmdö kommun.
Vilket län tillhör Estrid Linnéa Kristina?
Estrid Linnéa Kristina Landmark tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Estrid Linnéa Kristina?
Estrid Linnéa Kristina Landmark tillhör Gustavsberg-Ingarö församling.