7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-21
Leif Edgar Jensen
Årsinkomst: Kolla Leifs lön anonymt
Personnummer: 19420729-
Ålder: 83 år
Födelsedag: 29 juli 1942
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 30 juni
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Leif Edgar Jensen
Förnamn: Leif Edgar
Tilltalsnamn: Leif
Efternamn: Jensen
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2012-09-25
Gatuadress: Rösselvik 376
Postnummer: 471 98
Postort: Fagerfjäll
Församling: Stenkyrka församling (141902)
Kommun: Tjörn (1419)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Leif
Leif Jensen är en man på 83 år som bor på Rösselvik 376 i Fagerfjäll. Leifs bostad är en villa på 280 kvm . Där har han bott i 13 år och 269 dagar sedan han flyttade in den 25 september 2012. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Leif
Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Rösselvik 376
Registrerat på adressen
471 98 Fagerfjäll
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Leif kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Leif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Leifs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 280 kvm
Byggår: 2011
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Bolagsman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Bolagsman | 0 |
Mer om Leif
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
83 år (och 327 dagar)
Födelsedag
29 juli (en onsdag om 38 dagar)
Födelsedatum
1942-07-29 (en onsdag för 30 643 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 6 år och 38 dagar (en torsdag)
Leif Jensen är en man på 83 år som bor på Rösselvik 376 i Fagerfjäll. Leifs bostad är en villa på 280 kvm . Där har han bott i 13 år och 269 dagar sedan han flyttade in den 25 september 2012. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Leifs postnummer, 471 98, är medelinkomsten 506 064 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,09 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Leif och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Tjörn där Leif ingår. Leifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 45.
Leif bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
På Leifs nästa födelsedag fyller han 84 år. Den inträffar om 38 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 6 år och 38 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 9 dagar.
Namnet Leif är 'Nordiskt namn, kortform av namn på -leifr ’arvinge’ (se Torleif)'.
Leif har 1 bolagsengagemang (
Rösselvik Marina Handelsbolag
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Leif i Sverige Leif Torén i Anderstorp, Leif Mannerström i Tvärred och Leif Andrée i Stockholm.
Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Leif Jensen
Var bor Leif?
Hur gammal är Leif?
Leif Jensen är 83 år gammal och föddes den 29 juli 1942. Han fyller 84 år den 29 juli.
Har Leif några bolagsengagemang?
Leif har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Rösselvik Marina Handelsbolag . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Leif några fordon?
Är Leif gift?
Leif är inte gift.
Vilket telefonnummer har Leif?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Leif.
Vilket stjärntecken har Leif?
Leif har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Leif folkbokförd?
Leif Jensen är folkbokförd i Tjörn kommun.
Vilket län tillhör Leif?
Leif Jensen tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Leif?
Leif Jensen tillhör Stenkyrka församling.