8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-02

Mary Eva Lucia Passchier

Mary Eva Lucia registrerades som avliden 2026-09-21.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon fortfarande var vid liv här nedan.

Årsinkomst: Kolla Mary Eva Lucias lön anonymt

Personnummer: 19420730- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 30 juli 1942

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 24 december

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Mary Eva Lucia Passchier

Förnamn: Mary Eva Lucia

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Passchier

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 1963-12-04

Gatuadress: Dalgatan 11

Postnummer: 646 32

Postort: Gnesta

Distrikt: Frustuna

Församling: Frustuna församling (046101)

Kommun: Gnesta (0461)

Län: Södermanland (04)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mary Eva Lucia Passchier är en kvinna på 84 år som bor på Dalgatan 11 i Gnesta. bostad är en villa på 167 kvm . Där har hon bott i 62 år och 302 dagar sedan hon flyttade in den 4 december 1963. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mary Eva Lucia Passchier?

Vad tjänar Mary Eva Lucia?

Karta & vägbeskrivning till Dalgatan 11

Latitud: 59.043019   |   Longitud: 17.315162

Registrerat på adressen


Dalgatan 11
646 32 Gnesta

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mary Eva Lucia kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mary Eva Lucia hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mary Eva Lucias bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 167 kvm

Byggår: 1967

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mary Eva Lucia har inga bolagsengagemang


Mer om Mary Eva Lucia


Födelsedatum

1942-07-30

Mary Eva Lucia Passchier registrerades som avliden 2026-09-21. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon fortfarande var vid liv här nedan.

Mary Eva Lucia Passchier är en kvinna på 84 år som bor på Dalgatan 11 i Gnesta. bostad är en villa på 167 kvm . Där har hon bott i 62 år och 302 dagar sedan hon flyttade in den 4 december 1963. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Mary Eva Lucias postnummer, 646 32, är medelinkomsten 396 508 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,92 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Mary Eva Lucia och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Gnesta där Mary Eva Lucia ingår. Mary Eva Lucias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.

Mary Eva Lucia bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.

På Mary Eva Lucias nästa födelsedag fyller hon 85 år. Den inträffar om 301 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 5 år och 302 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 83 dagar.

Namnet Eva är 'Hebreiskt namn med oviss bet. (möjl. ’livgivande’)'.

Mary Eva Lucia har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mary Eva Lucia i Sverige Eva Nyrén i Katrineholm, Lucia Pettersson i Olofström och Mary Chan i Västerås.

Informationen om Mary Eva Lucia kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mary Eva Lucia Passchier