7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-17

Abdulla Asaad

Årsinkomst: Kolla Abdullas lön anonymt

Personnummer: 19420801- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 83 år

Födelsedag: 1 augusti 1942

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Abdulla Asaad

Förnamn: Abdulla

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Asaad

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-04-09

Gatuadress: Bredängsvägen 220 lgh 1602

Våning & dörr: 6 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 127 32

Postort: Skärholmen

Församling: Skärholmens församling (018040)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Abdulla Asaad är 83 år och bosatt på Bredängsvägen 220 lgh 1602 i Skärholmen. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Där har han bott i 13 år och 99 dagar sedan han flyttade in den 9 april 2013. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Abdulla Asaad?

Vad tjänar Abdulla?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Abdullas
Kreditstatus?

Nyfiken på Abdullas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bredängsvägen 220 lgh 1602

Latitud: 59.296675   |   Longitud: 17.939321

Registrerat på adressen


Bredängsvägen 220 lgh 1602
127 32 Skärholmen

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Abdulla kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Abdulla hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Abdullas bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 81 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1964

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Abdulla har inga bolagsengagemang


Mer om Abdulla


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

83 år (och 350 dagar)

Födelsedag

01 augusti (en lördag om 15 dagar)

Födelsedatum

1942-08-01 (en lördag för 30 666 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 6 år och 15 dagar (en söndag)

Abdulla Asaad är 83 år och bosatt på Bredängsvägen 220 lgh 1602 i Skärholmen. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Där har han bott i 13 år och 99 dagar sedan han flyttade in den 9 april 2013. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 127 32, är medelinkomsten 304 922 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,63 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Abdulla ingår. Abdullas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 178.

Abdulla bor tillsammans med 4 personer: Walid Asaad , Harman Asaad , Fakhrieh Said Mohamad , Rondik Salahaden Saeed Saeed . Han är gift med Fakhrieh Said Mohamad .

Abdulla fyller 84 år om 15 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 168 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 90 år om 6 år och 15 dagar (en söndag).

Abdulla har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Abdulla i Sverige Abdulla Husein i Göteborg, Abdulla Amin i Karlstad och Abdulla Hamdan i Malmö.

Informationen om Abdulla kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Abdulla Asaad