7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Jan Bertil Gunnar Svensson

Årsinkomst: Kolla Jans lön anonymt

Personnummer: 19421010- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 83 år

Födelsedag: 10 oktober 1942

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 januari

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Jan Bertil Gunnar Svensson

Förnamn: Jan Bertil Gunnar

Tilltalsnamn: Jan

Efternamn: Svensson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1971-05-19

Gatuadress: Bangårdsgatan 103

Postnummer: 331 35

Postort: Värnamo

Församling: Värnamo församling (068301)

Kommun: Värnamo (0683)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jan

Jan Svensson är en man på 83 år som bor på Bangårdsgatan 103 i Värnamo. Jans bostad är ett radhus på 116 kvm . Där har han bott i 55 år och 43 dagar sedan han flyttade in den 19 maj 1971. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jan

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jan Svensson?

Vad tjänar Jan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jans
Kreditstatus?

Nyfiken på Jans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bangårdsgatan 103

Latitud: 57.199273   |   Longitud: 14.031552

Registrerat på adressen


Bangårdsgatan 103
331 35 Värnamo

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 116 kvm

Byggår: 1964

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jan har inga bolagsengagemang


Mer om Jan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

83 år (och 264 dagar)

Födelsedag

10 oktober (en lördag om 101 dagar)

Födelsedatum

1942-10-10 (en lördag för 30 580 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 6 år och 101 dagar (en söndag)

Jan Svensson är en man på 83 år som bor på Bangårdsgatan 103 i Värnamo. Jans bostad är ett radhus på 116 kvm . Där har han bott i 55 år och 43 dagar sedan han flyttade in den 19 maj 1971. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Jans postnummer, 331 35, är medelinkomsten 442 389 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,97 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Värnamo där Jan ingår. Jans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 25.

Jan bor tillsammans med Jeanette Liljengren. Hon är en 76 årig kvinna som flyttade in den 18 maj 1950 och har bott där totalt 76 år och 44 dagar. Han är inte gift.

På Jans nästa födelsedag fyller han 84 år. Den inträffar om 101 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 6 år och 101 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 194 dagar.

Namnet Jan är 'Tyskt namn, urspr. en lågtysk form av Johan'.

Jan har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jan i Sverige Jan Rippe i Västra Frölunda, Jan Aronsson i Torslanda och Jan Andersson i Lidingö.

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jan Svensson