7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Sven-Olof Palmén

Årsinkomst: Kolla Sven-Olofs lön anonymt

Personnummer: 19421024- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 83 år

Födelsedag: 24 oktober 1942

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Sven-Olof Palmén

Förnamn: Sven-Olof

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Palmén

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1947-09-09

Gatuadress: Kolonivägen 12

Postnummer: 883 71

Postort: Junsele

Distrikt: Junsele

Församling: Junsele församling (228309)

Kommun: Sollefteå (2283)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Sven-Olof Palmén är en 83 årig man och bosatt på Kolonivägen 12 i Junsele. Hans bostad är en villa på 120 kvm . Han flyttade in på adressen den 9 september 1947 och har sammanlagt bott där i 78 år och 302 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sven-Olof Palmén?

Vad tjänar Sven-Olof?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sven-Olofs
Kreditstatus?

Nyfiken på Sven-Olofs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kolonivägen 12

Latitud: 63.703461   |   Longitud: 16.877509

Registrerat på adressen


Kolonivägen 12
883 71 Junsele

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Palmén, Sven-Olof Status Aktiv
Ansvarig Sven-Olof Palmén (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Sven-Olof Palmén (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sven-Olof kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sven-Olof hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sven-Olofs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 120 kvm

Byggår: 1945

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Palmén, Sven-Olof Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Sven-Olof


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

83 år (och 257 dagar)

Födelsedag

24 oktober (en lördag om 108 dagar)

Födelsedatum

1942-10-24 (en lördag för 30 573 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 6 år och 108 dagar (en söndag)

Sven-Olof Palmén är en 83 årig man och bosatt på Kolonivägen 12 i Junsele. Hans bostad är en villa på 120 kvm . Han flyttade in på adressen den 9 september 1947 och har sammanlagt bott där i 78 år och 302 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Sven-Olofs bostadsområde, på postnummer 883 71, är 312 622 kr per år och 7,05 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Sollefteå där Sven-Olofs ingår. Sven-Olofs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 47.

Sven-Olof bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Sven-Olof är inte gift.

Sven-Olofs nästa födelsedag är om 108 dagar då han fyller 84 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 177 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 6 år och 108 dagar (en söndag).

Sven-Olof har 1 bolagsengagemang ( Palmén, Sven-Olof ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sven-Olof i Sverige Sven-Olof Malmström i Laholm, Sven-Olof Holmsten i Karlstad och Sven-Olof Rungegård i Tingsryd.

Informationen om Sven-Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sven-Olof Palmén