7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Birgit Larsson

Årsinkomst: Kolla Birgits lön anonymt

Personnummer: 19421104- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 83 år

Födelsedag: 4 november 1942

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 13 oktober

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Birgit Larsson

Förnamn: Birgit

Tilltalsnamn: Birgit

Efternamn: Larsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-12-01

Gatuadress: Trollbostigen 2

Postnummer: 738 32

Postort: Norberg

Församling: Norberg-Karbennings församling (196201)

Kommun: Norberg (1962)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Birgit

Birgit Larsson är en 83 årig kvinna och bosatt på Trollbostigen 2 i Norberg. Hennes bostad är en villa på 227 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 december 2005 och har sammanlagt bott där i 20 år och 215 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Birgit

Informationen om Birgit kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Birgit Larsson?

Vad tjänar Birgit?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Birgits
Kreditstatus?

Nyfiken på Birgits Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Trollbostigen 2

Latitud: 60.057468   |   Longitud: 15.919174

Registrerat på adressen


Trollbostigen 2
738 32 Norberg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Birgit kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Birgit hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Birgits bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 227 kvm

Byggår: 1981

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Birgit har inga bolagsengagemang


Mer om Birgit


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

83 år (och 242 dagar)

Födelsedag

04 november (en onsdag om 123 dagar)

Födelsedatum

1942-11-04 (en onsdag för 30 558 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 6 år och 123 dagar (en torsdag)

Birgit Larsson är en 83 årig kvinna och bosatt på Trollbostigen 2 i Norberg. Hennes bostad är en villa på 227 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 december 2005 och har sammanlagt bott där i 20 år och 215 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Birgits bostadsområde, på postnummer 738 32, är 323 006 kr per år och 8,92 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Norberg där Birgits ingår. Birgits lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.

Förutom Birgit bor också Leif Erland Larsson på adressen. Där har han bott i 19 år och 226 dagar sedan han först registrerades där den 20 november 2006. Birgit är gift med Leif Erland Larsson .

Birgits nästa födelsedag är om 123 dagar då hon fyller 84 år. Hennes namnsdag är om 101 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 6 år och 123 dagar (en torsdag).

Namnet Birgit är 'Kortform av Birgitta'.

Birgit har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Birgit i Sverige Birgit Johansson i Göteborg, Birgit Hjorth i Molkom och Birgit Anlert i Eskilstuna.

Informationen om Birgit kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Birgit Larsson