7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Silke Eigenwillig
Årsinkomst: Kolla Silkes lön anonymt
Personnummer: 19421210-
Ålder: 83 år
Födelsedag: 10 december 1942
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Silke Eigenwillig
Förnamn: Silke
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Eigenwillig
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2011-02-07
Gatuadress: Håkängen 8
Postnummer: 522 91
Postort: Tidaholm
Församling: Hökensås församling (149803)
Kommun: Tidaholm (1498)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Silke Eigenwillig är en kvinna på 83 år som bor på Håkängen 8 i Tidaholm. bostad är en villa på 50 kvm . Där har hon bott i 15 år och 148 dagar sedan hon flyttade in den 7 februari 2011. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Håkängen 8
Registrerat på adressen
522 91 Tidaholm
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Silke kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Silke hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Silkes bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 50 kvm
Byggår: 1994
Bolagsengagemang | 0 st
Silke har inga bolagsengagemang
Mer om Silke
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
83 år (och 207 dagar)
Födelsedag
10 december (en torsdag om 158 dagar)
Födelsedatum
1942-12-10 (en torsdag för 30 523 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 6 år och 158 dagar (en fredag)
Silke Eigenwillig är en kvinna på 83 år som bor på Håkängen 8 i Tidaholm. bostad är en villa på 50 kvm . Där har hon bott i 15 år och 148 dagar sedan hon flyttade in den 7 februari 2011. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Silkes postnummer, 522 91, är medelinkomsten 358 526 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,56 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Silke och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Tidaholm där Silke ingår. Silkes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 29.
Silke bor tillsammans med Jacob Eigenwillig. Han är en 78 årig man som flyttade in den 10 juli 2013 och har bott där totalt 12 år och 360 dagar. Hon är gift med Jacob Eigenwillig .
På Silkes nästa födelsedag fyller hon 84 år. Den inträffar om 158 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 6 år och 158 dagar (en fredag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Silke har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Silke i Sverige Silke Stålhammar i Malmö, Silke Schau i Skövde och Silke Nylbäck i Munka-Ljungby.
Informationen om Silke kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Silke Eigenwillig
Var bor Silke?
Hur gammal är Silke?
Silke Eigenwillig är 83 år gammal och föddes den 10 december 1942. Hon fyller 84 år den 10 december.
Har Silke några bolagsengagemang?
Silke har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Silke några fordon?
Är Silke gift?
Silke är gift med Jacob Eigenwillig.
Vilket telefonnummer har Silke?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Silke.
Vilket stjärntecken har Silke?
Silke har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Silke folkbokförd?
Silke Eigenwillig är folkbokförd i Tidaholm kommun.
Vilket län tillhör Silke?
Silke Eigenwillig tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Silke?
Silke Eigenwillig tillhör Hökensås församling.