7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Vide Fridolf Rafael Hafrén
Årsinkomst: Kolla Vide Fridolf Rafaels lön anonymt
Personnummer: 19421223-
Ålder: 83 år
Födelsedag: 23 december 1942
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 12 januari
Stjärntecken: Stenbocken
Telefon: 073-5959020
Namnregistrering
Personnamn: Vide Fridolf Rafael Hafrén
Förnamn: Vide Fridolf Rafael
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Hafrén
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2015-10-01
Gatuadress: Heimdalsvägen 16 lgh 1602
Våning & dörr: 6 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 149 32
Postort: Nynäshamn
Församling: Nynäshamns församling (019201)
Kommun: Nynäshamn (0192)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Vide Fridolf Rafael Hafrén är en 83 årig man och bosatt på Heimdalsvägen 16 lgh 1602 i Nynäshamn. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 61 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 oktober 2015 och har sammanlagt bott där i 10 år och 275 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Heimdalsvägen 16 lgh 1602
Registrerat på adressen
149 32 Nynäshamn
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Vide Fridolf Rafael kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Vide Fridolf Rafael hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Vide Fridolf Rafaels bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 61 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1949
Bolagsengagemang | 0 st
Vide Fridolf Rafael har inga bolagsengagemang
Mer om Vide Fridolf Rafael
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
83 år (och 192 dagar)
Födelsedag
23 december (en onsdag om 173 dagar)
Födelsedatum
1942-12-23 (en onsdag för 30 508 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 6 år och 173 dagar (en torsdag)
Vide Fridolf Rafael Hafrén är en 83 årig man och bosatt på Heimdalsvägen 16 lgh 1602 i Nynäshamn. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 61 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 oktober 2015 och har sammanlagt bott där i 10 år och 275 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Vide Fridolf Rafaels bostadsområde, på postnummer 149 32, är 363 361 kr per år och 7,53 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Nynäshamn där Vide Fridolf Rafaels ingår. Vide Fridolf Rafaels lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 47.
Förutom Vide Fridolf Rafael bor också Solbritt Ros-Mari Hafrén på adressen. Där har hon bott i 10 år och 275 dagar sedan hon först registrerades där den 1 oktober 2015. Vide Fridolf Rafael är gift med Solbritt Ros-Mari Hafrén .
Vide Fridolf Rafaels nästa födelsedag är om 173 dagar då han fyller 84 år. Hans namnsdag är om 193 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 6 år och 173 dagar (en torsdag).
Namnet Fridolf är 'Tyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’fred’ och ’varg’'.
Vide Fridolf Rafael har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Vide Fridolf Rafael i Sverige Fridolf Nämberg i Bankeryd, Rafael Borchies Edholm i Ekerö och Vide Grebäck i Bandhagen.
Informationen om Vide Fridolf Rafael kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
073-5959020
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046735959020 +46735959020 +4673-5959020 +4673-595 90 20 0735959020 073-5959020 073-595 90 20 073 595 90 20 073 5959020
Vanliga frågor om Vide Fridolf Rafael Hafrén
Var bor Vide Fridolf Rafael?
Hur gammal är Vide Fridolf Rafael?
Vide Fridolf Rafael Hafrén är 83 år gammal och föddes den 23 december 1942. Han fyller 84 år den 23 december.
Har Vide Fridolf Rafael några bolagsengagemang?
Vide Fridolf Rafael har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Vide Fridolf Rafael några fordon?
Är Vide Fridolf Rafael gift?
Vide Fridolf Rafael är gift med Solbritt Ros-Mari Hafrén.
Vilket telefonnummer har Vide Fridolf Rafael?
Det telefonnummer som finns registrerat för Vide Fridolf Rafael är 073-5959020.
Vilket stjärntecken har Vide Fridolf Rafael?
Vide Fridolf Rafael har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Vide Fridolf Rafael folkbokförd?
Vide Fridolf Rafael Hafrén är folkbokförd i Nynäshamn kommun.
Vilket län tillhör Vide Fridolf Rafael?
Vide Fridolf Rafael Hafrén tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Vide Fridolf Rafael?
Vide Fridolf Rafael Hafrén tillhör Nynäshamns församling.