7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Adolf Börje Rydh

Årsinkomst: Kolla Börjes lön anonymt

Personnummer: 19421225- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 83 år

Födelsedag: 25 december 1942

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 9 juni

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Adolf Börje Rydh

Förnamn: Adolf Börje

Tilltalsnamn: Börje

Efternamn: Rydh

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1986-10-24

Gatuadress: Vallonvägen 31

Postnummer: 735 34

Postort: Surahammar

Församling: Sura-Ramnäs församling (190701)

Kommun: Surahammar (1907)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Börje

Börje Rydh är en 83 årig man bosatt i Surahammar kommun. Han bor i en villa på 152 kvm . Där har han bott i sammanlagt 39 år och 244 dagar sedan 24 oktober 1986. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Börje

Informationen om Börje kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Börje Rydh?

Vad tjänar Börje?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Börjes
Kreditstatus?

Nyfiken på Börjes Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vallonvägen 31

Latitud: 59.721615   |   Longitud: 16.228317

Registrerat på adressen


Vallonvägen 31
735 34 Surahammar

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Börje kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Börje hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Börjes bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 152 kvm

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Börje har inga bolagsengagemang


Mer om Börje


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

83 år (och 182 dagar)

Födelsedag

25 december (en fredag om 183 dagar)

Födelsedatum

1942-12-25 (en fredag för 30 498 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 6 år och 183 dagar (en lördag)

Börje Rydh är en 83 årig man bosatt i Surahammar kommun. Han bor i en villa på 152 kvm . Där har han bott i sammanlagt 39 år och 244 dagar sedan 24 oktober 1986. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Börjes bostadsområde, på postnummer 735 34, har 2,44 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 348 173 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Surahammar där Börjes ingår. Börjes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 18.

Börje bor tillsammans med en 83 årig kvinna vid namn Yvonne Viola Rydh. Hon registrerades på adressen den 6 juli 1979, och har bott där totalt 46 år och 354 dagar. Han är gift med Yvonne Viola Rydh .

Vill du fira Börjes födelsedag ska du gratulera honom om 183 dagar då han fyller 84 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 349 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 90 år om 6 år och 183 dagar (en lördag).

Namnet Börje är 'Nordiskt namn, yngre form av Birger'.

Börje har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Börje i Sverige det senaste kvartalet är Börje Ahlstedt i Lidingö, Börje Landar i Järvsö och Börje Falemo i Broddetorp.

Informationen om Börje kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Börje Rydh