7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Bengt Gustaf Jansson

Årsinkomst: Kolla Bengt Gustafs lön anonymt

Personnummer: 19430109- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 83 år

Födelsedag: 9 januari 1943

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 21 mars

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Bengt Gustaf Jansson

Förnamn: Bengt Gustaf

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Jansson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1981-05-29

Gatuadress: Kåtorps Byväg 58

Postnummer: 763 94

Postort: Hallstavik

Församling: Häverö-Edebo församling (018805)

Kommun: Norrtälje (0188)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Bengt Gustaf Jansson är en man på 83 år som bor på Kåtorps Byväg 58 i Hallstavik. bostad är en villa på 150 kvm . Där har han bott i 45 år och 35 dagar sedan han flyttade in den 29 maj 1981. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Bengt Gustaf Jansson?

Vad tjänar Bengt Gustaf?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Bengt Gustafs
Kreditstatus?

Nyfiken på Bengt Gustafs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kåtorps Byväg 58

Latitud: 60.031638   |   Longitud: 18.697284

Registrerat på adressen


Kåtorps Byväg 58
763 94 Hallstavik

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Bengt Gustaf kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Bengt Gustaf hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Bengt Gustafs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 150 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Bengt Gustaf har inga bolagsengagemang


Mer om Bengt Gustaf


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

83 år (och 175 dagar)

Födelsedag

09 januari (en lördag om 190 dagar)

Födelsedatum

1943-01-09 (en lördag för 30 491 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 90 år om 6 år och 190 dagar (en söndag)

Bengt Gustaf Jansson är en man på 83 år som bor på Kåtorps Byväg 58 i Hallstavik. bostad är en villa på 150 kvm . Där har han bott i 45 år och 35 dagar sedan han flyttade in den 29 maj 1981. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Bengt Gustafs postnummer, 763 94, är medelinkomsten 386 688 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,92 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Bengt Gustaf och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrtälje där Bengt Gustaf ingår. Bengt Gustafs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 147.

Bengt Gustaf bor tillsammans med Catherine May Barclay. Hon är en 74 årig kvinna som flyttade in den 11 november 1994 och har bott där totalt 31 år och 234 dagar. Han är inte gift.

På Bengt Gustafs nästa födelsedag fyller han 84 år. Den inträffar om 190 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 90 år om 6 år och 190 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 261 dagar.

Namnet Bengt är 'Svensk form av det latinska namnet Benedi´ctus ’den välsignade’'.

Bengt Gustaf har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bengt Gustaf i Sverige Bengt von Hofsten i Stockholm, Gustaf Skarsgård i Stockholm och Gustaf Hammarsten i Stockholm.

Informationen om Bengt Gustaf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Bengt Gustaf Jansson