7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-26
Birgitta Maria Samuelsson
Årsinkomst: Kolla Birgittas lön anonymt
Personnummer: 19430124-
Ålder: 83 år
Födelsedag: 24 januari 1943
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 7 oktober
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Birgitta Maria Samuelsson
Förnamn: Birgitta Maria
Tilltalsnamn: Birgitta
Efternamn: Samuelsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1996-08-02
Gatuadress: Lunnestorp 5
Postnummer: 571 94
Postort: Nässjö
Församling: Barkeryd-Forserums församling (068207)
Kommun: Nässjö (0682)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Birgitta
Birgitta Samuelsson är en 83 årig kvinna och bosatt på Lunnestorp 5 i Nässjö. Hennes bostad är en villa på 120 kvm . Hon flyttade in på adressen den 2 augusti 1996 och har sammanlagt bott där i 29 år och 328 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Birgitta
Informationen om Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lunnestorp 5
Registrerat på adressen
571 94 Nässjö
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Birgitta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Birgitta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Birgittas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 120 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 0 st
Birgitta har inga bolagsengagemang
Mer om Birgitta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
83 år (och 153 dagar)
Födelsedag
24 januari (en söndag om 212 dagar)
Födelsedatum
1943-01-24 (en söndag för 30 469 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 6 år och 212 dagar (en måndag)
Birgitta Samuelsson är en 83 årig kvinna och bosatt på Lunnestorp 5 i Nässjö. Hennes bostad är en villa på 120 kvm . Hon flyttade in på adressen den 2 augusti 1996 och har sammanlagt bott där i 29 år och 328 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Birgittas bostadsområde, på postnummer 571 94, är 415 884 kr per år och 3,13 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Nässjö där Birgittas ingår. Birgittas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 72.
Förutom Birgitta bor också Leif Stig Axel Axelsson på adressen. Där har han bott i 53 år och 109 dagar sedan han först registrerades där den 9 mars 1973. Birgitta är inte gift.
Birgittas nästa födelsedag är om 212 dagar då hon fyller 84 år. Hennes namnsdag är om 103 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 6 år och 212 dagar (en måndag).
Namnet Birgitta är 'Nordisk ombildning av ett keltiskt namn med bet. ’den höga’'.
Birgitta har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Birgitta i Sverige Birgitta Selstig Nilsson i Oxelösund, Birgitta Falk Ulfbåge i Ljusterö och Birgitta Söndergaard i Stockholm.
Informationen om Birgitta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Birgitta Samuelsson
Var bor Birgitta?
Hur gammal är Birgitta?
Birgitta Samuelsson är 83 år gammal och föddes den 24 januari 1943. Hon fyller 84 år den 24 januari.
Har Birgitta några bolagsengagemang?
Birgitta har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Birgitta några fordon?
Är Birgitta gift?
Birgitta är inte gift.
Vilket telefonnummer har Birgitta?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Birgitta.
Vilket stjärntecken har Birgitta?
Birgitta har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Birgitta folkbokförd?
Birgitta Samuelsson är folkbokförd i Nässjö kommun.
Vilket län tillhör Birgitta?
Birgitta Samuelsson tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Birgitta?
Birgitta Samuelsson tillhör Barkeryd-Forserums församling.